İster Sıfır, İster İkinci El Araba Alacaklara Vakıfbank'tan Çifte Taşıt Kredisi Kampanyası

Vakıfbank araba alacak olan müşterilerine çift kampanya sunuyor. Müşterilerinin sıfır yada ikinci el araç alımlarına aracılık eden banka yeni duyurduğu kampanya kapsamında kredi olanağı sunacak. İşte bankanın Ocak ayının kalan günlerinde sunacağını ilan ettiği taşıt kredisi özellikleri.

Vakıfbank araba alacak olan müşterilerine çift kampanya sunuyor. Müşterilerinin sıfır yada ikinci el araç alımlarına aracılık eden banka yeni duyurduğu kampanya kapsamında kredi olanağı sunacak. İşte bankanın Ocak ayının kalan günlerinde sunacağını ilan ettiği taşıt kredisi özellikleri.

Araba alacaklar için fiyatlarda belli geri çekilme yaşandı. Piyasalarda oluşan durgunluk nedeniyle yüzde 10 ile yüzde 15 arasında değişen fiyat indirimlerinden yararlanmak isteyen vatandaşlar ise gözlerini kredi olanaklarına çevirdiler. Ancak kredi oranları son dönemlerde yükselmiş durumda. 

ARABA ALACAKLARA TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI VAKIFBANK’TAN

Vakıfbank taşıt kredisi faiz oranlarının çok yüksek olduğu bu dönemde müşterilerine kredi kampanyası sağladığını ilan etti. Sıfır araba alacaklar için ayrı, ikinci el araba alacaklar için ayrı bir kampanya sunan Vakıfbank’ın ilan ettiği tüm avantajları aktarıyoruz. 

Vakıfbank tarafından ilan edilen araç kampanyalarında ortak olan özellik kredi kullanım limtii. Banka hem sıfır araç alımlarında hem ikinci el araç alımlarında belli bir tutara kadar yüzde 70 kredi sağlıyor. İlan edilen sınır rakamu 120.000 TL olurken bu fiyattan ucuz araçlar için yüzde 70 oranında kredi sağlayan banka, 120 bin TL’den pahalı araçlar için yüzde 50 oranında kredi sağlıyor. Örneğin bir müşteri 110 bin TL’lik araç alımı için 77 bin TL kredi kullanabilir. Ancak müşteri 130 bin TL’lik bir araç için kredi başvurusunda bulunursa kredi limiti 65 bin TL olacak. 

VAKIFBANK’IN KAMPANYALI KREDİ FAİZ ORANLARI

Vakıfbank tarafından ilan edilen oranlar her iki kampanya için de eşit olarak duyuruldu. 

Bankadan kredi kullanacak sıfır araç alımlarında banka 60 aya kadar vadeli yüzde 1.52 faiz oranı uyguluyor. Aynı şekilde herhangi bir model ikinci el araç alımında Vakıfbank yüzde 1.52 faizle kredi sağlıyor. 

50.000 TL TAŞIT KREDİSİ

Vakıfbank’ın sunduğu oranlarla 50.000 TL taşıt kredisi kullanacak olan bir müşteri ödemelerini aşağıda yer alan maliyet oranlarına göre yapacak.

KREDİ TUTARINA GÖRE VADE SAYISI

Taşıt kredilerinde yapılan son düzenleme ile bilrikte vatandaşlar kredi limitine göre vade belirleyecekler. Vakıfbank vade sürecilerine dair açıklamasında Kasko değeri 120.000 TL (dahil) ve altında olan taşıtlarda kredi vadesi 60 ay, 120.001-300.000 TL (dahil) arasında olan taşıtlarda kredi vadesi 48 ay, 300.001-750.000 TL (dahil) arasında olan taşıtlarda kredi vadesi 36 ay, 750.000 TL üzerinde olan taşıtlarda ise kredinin vadesi 24 ay vade sağlandığını duyurdu. 

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir