Kasko Ve Rehin Şartı Yok! Akbank 60 Ay Vadeli 50 Bin TL 2. El Taşıt Kredisi Hesaplama!

Yeni bir otomobil satın almak isteyenler ikinci el otomobiller için taşıt kredisi veren bankaları araştırmaya devam ediyorlar. Piyasanın en avantajlı ikinci el taşıt kredisini veren Akbank'ın kredi şartları merak ediliyor.

Kasko Ve Rehin Şartı Yok! Akbank 60 Ay Vadeli 50 Bin TL 2. El Taşıt Kredisi Hesaplama!

Türkiye'de yeni bir otomobil satın almak hayalini kuran vatandaşlar finansman kaynaklarını merak ediyorlar. Bankalar tarafından ikinci el arabalar için verilen taşıt kredileri ile otomobil satın almak çok daha kolay bir hale geliyor. Hemen hemen her banka çeşitli şartlarda ikinci el araçlar için taşıt kredisi verirken özellikle Akbank'ın kredi kampanyası öne çıkmaya başladı.

AKBANK 2. EL TAŞIT KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?

İkinci el taşıt satın almak için taşıt kredisi kullanma konusunda tercihini Akbank'tan yana kullanan müşteriler çeşitli avantajlara da sahip oluyorlar. Öncelikle Akbank ikinci el taşıt kredilerinde kasko ve rehin zorunluluğunu kaldırdı. Bu şekilde ikinci el taşıt kredileri hızlı ve kolay bir şekilde kullanılabiliyor.

Akbank'tan ikinci el taşıt kredisi kullanmak için müşterilerden bazı koşullar isteniyor. Bu krediden 18 yaşından büyük olanlar ile risk ve istihbarat raporlarında olumsuzluk olmayanlar yararlanabiliyorlar. Ayrıca kredi başvurusunda bulunan müşteriler gelirlerini belgelemeliler. Bunların yanında talep edilen kredinin taksidi hane halkı aylık ortalama gelirinin yüzde 50'sinden fazla olmamalıdır. Son olarak ise ikinci el taşıt kredisi kullanan müşterilere Akbank tarafından ferdi kaza sigortası yapılıyor.

AKBANK 50 BİN TL İKİNCİ EL TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA

Akbank'tan 2. el taşıt kredisi kullanmak isteyen müşterilere 60 ay vadeli kredilerde aylık yüzde 1,59 kredi faizi uygulanıyor. Bu şartlarda 50 Bin TL ikinci el taşıt kredisi kullanan müşteriler bankaya aylık 1.406 TL kredi taksidi ödüyorlar. Bu tutarda bir kredinin kredi tahsis ücreti ise 262,50 TL oluyor. Bahsi geçen kredinin aylık maliyeti ise yüzde 1,92 şeklinde duyuruldu. Yıllık faiz oranı ise yüzde 25 şeklinde açıklandı.

Yorumlar (0)