KIA 28 Şubat'a Kadar Araç Fiyatlarını Düşürürken, Sıfır Faizli Araç Kredisini Açıkladı!

KIA ilk kampanyasını 1 ile 28 Şubat tarihleri atasında KIA XCEED araç modeli için yapıyor. Oldukça çarpıcı dış tasarımı ve yol performansı ile dikkat çeken bu araç için kredi imkanı KIA’nın anlaşmalı finans kuruluşu ile sunuluyor.

KIA 28 Şubat'a Kadar Araç Fiyatlarını Düşürürken, Sıfır Faizli Araç Kredisini Açıkladı!
KIA ilk kampanyasını 1 ile 28 Şubat tarihleri atasında KIA XCEED araç modeli için yapıyor. Oldukça çarpıcı dış tasarımı ve yol performansı ile dikkat çeken bu araç için kredi imkanı KIA’nın anlaşmalı finans kuruluşu ile sunuluyor. Herhangi bir bankadan kredi alımına gerek duyulmazken, KIA ile alınan krediden %0 faiz ile yani faizsiz yararlanılacak.

Kampanyalı Modeller Neler?

KIA XCEDD alımlarında 100 bin lira değerine kadar sıfır faizli kredi 12 ay vade ile KIA tarafından verilecek. Fiyat indirimi üzerine sıfır faizli krediden yararlanmak isteyenler ise aracı kendilerine en yakın KIA satış şubesinden alabilecekler.

Kampanyanın kapsamına ilişkin detaylar ise yine KIA tarafından açıklandı. İlk olarak kampanya 1 ile 28 Şubat tarihi arasında alınacak olan araçlar için uygulanıyor. Kullanılacak kredi ise bireysel Tük Lirası taksitli oto kredisi olacak. Kampanyada araç bedelinin maksimum 100 bin TL’lik kısmı için sıfır faizli kredi verilecek.

İşletmelere Özel Kampanya

KIA tarafından sunulan ikinci kampanya ise KIA Yeni Stonıc araç modeli için uygulanıyor. Bu aracın indirimli fiyatının 50 bin TL’lik kısmı tamamen KIA araç alımında sunulan kredi ile karşılanacak.

Kredi %0,99 faiz ile verilirken, 18 ay vade imkanı sunulacak. Aylık uygun ödeme taksitleri ile araç alımı koşullarda mümkün hale geliyor. Yeni Stonıc model ise jip dış tasarımı ile dikkat çeken ve sürüş performansı ile öne çıkan bir model olarak sunuluyor.

Şirketler ve ticari işletmeler için bir kampanya fırsatı ise KIA BONGO araç modelinde mevcut oldu. BONGO, KIA’dan 50 bin TL kredi talep edilerek alınabilecek. Bu kredi ise sıfır faiz ile verilirken 12 ay vade imkanı sunulacak. Kampanyalı birinci el otomobil satışından yararlanmak isteyenler ise en geç 28 Şubat tarihine kadar KIA satış şubelerinden araç alımı için başvuru yapmalılar. Son tarih açıklaması bu yönde gelişti.
Yorumlar (0)