Kuveyt Türk Katılım Bankası Kampanyalı Sıfır ve 2. El Araba Finansmanı

Faizsiz bankacılık işlemleri kullanarak araba alacak olan vatandaşlar için uygun finansman sağlayan bankalardan bir tanesi de Kuveyt Türk Katılım Bankası. Banka Ağustos 2020 döneminde müşterilerine ek avantajlar ile sıfır ve ikinci el araba alımları için 60 ay vadeli finansman imkanı sunuyor.

Kuveyt Türk Katılım Bankası Kampanyalı Sıfır ve 2. El Araba Finansmanı

Ağustos 2020 döneminde araba alacak olan vatandaşlar için banka kredileri oldukça büyük önem arz ediyor. 

Bu dönemde en uygun faiz oranıyla kredi veya en düşük kar payı oranları ile finansman kullanmak isteyen vatandaşlara çok çeşilti imkanlar sunuluyor. Bu imkanlar arasında Kuveyt Türk Katılım Bankası sıfır ve ikinci el araba finansmanı bulunuyor. 

0 VE 2. EL ARABALAR İÇİN KAMPANYALI FİNANSMANLAR

Sıfır ve ikinci el araba almak isteyen vatandaşlar Kuveyt Türk Katılım Bankası taşıt finansmanı imkanıyla belli bir tutara kadar finansman kullanabilirler. Kuveyt Türk Katılım Bankası müşterilerinin alacakları arabanın değerine göre finansman sağlıyor. 

Banka arabanın değerinin 120.000 TL ve altında olması durumunda yüzde 70 oranında finansman sağlıyor. Eğer alınacak araba 120.000 TL'nin üzerindeyse kullanılabilecek finansman oranı alınacak arabanın değerinin yüzde 50'si kadar olacak. 

Kar Payı Oranları

Peki Kuveyt Türk Katılım Bankası müşterilerine sıfır veya ikinci el araba alımlarında yüz kaç kar payı oranıyla finansman imkanı sunuyor? İşte bankanın resmi internet sitesinde yer alan son oranlar. 

Kuveyt Türk Katılım Bankası ek ürün kullanımı ile 36 ay vadeli finansmanlarda yüzde 0.85 kar payı oranı sunuyor. Eğer müşteriler bankadan ek ürün kullanımı yapmazlarsa uygulanacak kar oayı oranı 36 ay vade için yüzde 0.88 olacak. 

Maliyet Tablosu

Emlak365.com

Yorumlar (0)