Otomobil Alacaklar Dikkat! Halkbank Taşıt Kredisi Kampanyasıyla İlk Taksiti İki Ay Erteleme Fırsatı!

Yeni bir taşıt almak isteyen vatandaşlara finansman desteği bankaların taşıt kredisi kampanyaları aracılığı ile veriliyor.

Otomobil Alacaklar Dikkat! Halkbank Taşıt Kredisi Kampanyasıyla İlk Taksiti İki Ay Erteleme Fırsatı!

Yeni bir taşıt almak isteyen vatandaşlara finansman desteği bankaların taşıt kredisi kampanyaları aracılığı ile veriliyor. Bankacılık sektöründe en düşük faizli taşıt kredisi kampanyasını yapan bankalardan birisi olan Halkbank'ın taşıt kredisi şartları nelerdir?

Türkiye'de otomobil satışları son dönemlerce büyük bir talep patlaması ile çok ciddi rakamlara ulaştı. Vatandaşlar bankalarca temin edilen finansman destekleri ile yeni bir otomobil sahibi olabiliyorlar. Peki en uygun faizli taşıt kredisini hangi banka veriyor?Kamu bankalarının düşük maliyetli taşıt kredisi kampanyası sona erse de yine de bankalar arasından en düşük faizli taşıt kredilerini yine bankalar veriyorlar. Bu nedenle Halkbank taşıt kredisi kampanyasına yoğun şekilde talep gösteriliyor.HALKBANK TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASINDA 60 AY VADE İMKANI DEVAM EDİYORHalkbank taşıt kredisi kampanyasına göre müşterilere 60 ay vade imkanıyla yeni bir otomobil satın alabilmeleri için finansman desteği veriliyor. Son günlerde çok sayıda banka taşıt kredilerinde 60 ay vade seçeneğini 48 aya düşürdü. Ancak Halkbank müşterileri 120.000 TL'ye kadar olan taşıt kredilerinde 60 ay vade imkanını kullanabiliyorlar.Halkbank müşterileri 60 ay vadeli taşıt kredisi kullandıklarında banka tarafından kendilerine aylık yüzde 1,17 faiz uygulanıyor. Bu şartlarda 30.000 TL kredi kullanıldığında müşteriler bankaya her ay 743 TL ödeme yapıyorlar.İLK TAKSİT İÇİN İKİ AY ERTELEME FIRSATIÖte yandan Halkbank taşıt kredisi kampanyası kapsamında müteriler ilk kredi taksitini 2 ay erteleme imkanına da sahip oluyorlar. Ayrıca 120.000 TL'nin üzerindeki taşıt kredilerinde Halkbank müşterilerine 48 ay vade seçeneği veriliyor.Emlak365.com


Yorumlar (0)