Otomobil Alacaklara Düşük Faizli, Uzun Vadeli Ve Cazip İmkanlı Taşıt Kredisi Şekerbank'tan!

Yeni bir otomobil satın almak isteyen vatandaşlara finansman desteği Şekerbank'tan geldi. Şekerbank tarafından açıklanan taşıt kredisi kampanyasına göre müşterilere uygun imkanlarda taşıt kredisi verilecek.

Otomobil Alacaklara Düşük Faizli, Uzun Vadeli Ve Cazip İmkanlı Taşıt Kredisi Şekerbank'tan!

Türkiye'de çok sayıda vatandaş yeni bir otomobil satın almak isterken vatandaşlar uygun finansman desteği ile bu hayallerini gerçekleştirmek için geniş bir araştırma yapıyorlar. Uygun şartlarda verilen taşıt kredilerini araştıran vatandaşların en çok tercih ettikleri bankalardan birisi de Şekerbank oldu.

ŞEKERBANK TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASININ DETAYLARI NELERDİR

Şekerbank'ın başlattığı taşıt kredisi kampanyası kapsamında müşterilere 60 aya kadar vade seçeneği ile finansman destek veriliyor. Ayrıca bu taşıt kredisi kapsamında 2. e3l araçlar için sağlanan kredilerde çok farklı bir detay bulunuyor. Bankalar genelde 7 yaş üzeri taşıtların kredilendirmesini yapmıyorlar. Şekerbank ise bir ilki gerçekleştirerek 15 yaşa kadar olan tüm araçların kredilendirileceğini duyurdu.

TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Taşıt kredilerine uygulanacak olan faizler ile alaklı olarak da bilgilendirme yapan Şekerbank vade süresine faizlerin değişeceğini duyurdu. Buna göre 36 ay vadeli 100.000 TL taşıt kredisi kullanan bir müşteriye aylık yüzde 0,85 faiz uygulanıyor. 36 aydan 60 aya kadar vade seçeneklerinde ise müşterilerie taşıt kredilerinde uygulanacak olan aylık faiz oranı ise yüzde 0,89 oluyor.

Öte yandan Şekerbank taşıt kredisi kapsamında sıfır kilometre araçların nihai fatura değerlerinin 120.000 TL'ye kadar olan kısmının yüzde 70'i, 120.000 TL'yi aşan kısmının yüzde 50'si kredilendirilebiliyor. İkinci el araçların kredilendirilmesinde ise araçın kasko değeri üzerinden kredilendirme yapılıyor.

Emlak365.com

Yorumlar (0)