Otomobil Satın Alacaklar Dikkat! İş Bankası 75.000 TL Taşıt Kredisi Hesaplama Tablosu!

Otomobil satın almak isteyen vatandaşlar tarafından kullanılmaya devam edilen taşıt kredisi kampanyalarına yönelik araştırmalar devam ediyor. En çok tercih edilen taşıt kredisi kampanyalarından birisi de İş Bankası düzenliyor. İş Bankası taşıt kredisi kampanyasının şartları nelerdir?

Otomobil Satın Alacaklar Dikkat! İş Bankası 75.000 TL Taşıt Kredisi Hesaplama Tablosu!

Otomobil satın almak isteyen vatandaşların sayısı son dönemlerde araçlara yapılan zamların ardından durağanlaştı. Ancak bu zamlar vatandaşların gözünde etkisini kaybetmeye başladı. Vatandaşlar yeniden otomobil satın almak için şartlarını zorlamaya başladılar. Bunun için bankaların taşıt kredisi kampanyalarına yönelik araştırmalar aralıksız devam ediyor. En uygun taşıt kredisini öğrenmek isteyen vatandaşlar bu yönde bankalar arasında kredi kampanyalarını karşılaştırıyorlar.

İŞ BANKASI TAŞIT FİNANSMANI

İş Bankası da taşıt kredisi kampanyası ile müşterilerine finansman desteği veren bankalar arasında bulunuyor. İş Bankası'ndan taşıt kredisi kullanan müşterilere 60 aya kadar vade imkanı tanınıyor. Bu kredi hem sıfır kilometre araçlar için hem de ikinci el otomobiller için kullanılabiliyor.

İş Bankası tarafından yapılan taşıt kredisi kampanyasına yönelik bilgilendirmeye göre müşterilere bu kredi ürününde aylık yüzde 1,30 faiz uygulanıyor. Tüm vadeler içöin bu kredi faizinin geçerli olduğu belirtildi.

75.000 TL TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA

İş Bankası'ndan 60 ay vadeli 75.000 TL taşıt kredisi kullanan müşteriler bankaya vade süresince her ay 1.934 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda ise müşterilerin bankaya yapacakları toplam ödeme ise 116.040 TL oluyor.

Emlak365.com