Otomobilini Değiştireceklere, Yeni Araç Alacaklara Çok Cazip Koşullarda Taşıt Kredisi İmkanı ING Bank'tan!

Türkiye'de yeni bir otomobil almak isteyen vatandaşların talep gösterdiği taşıt kredilerinin son güncel şartları araştırılmaya devam ediyor.

Otomobilini Değiştireceklere, Yeni Araç Alacaklara Çok Cazip Koşullarda Taşıt Kredisi İmkanı ING Bank'tan!

Türkiye'de yeni bir otomobil almak isteyen vatandaşların talep gösterdiği taşıt kredilerinin son güncel şartları araştırılmaya devam ediyor. Vatandaşlar uygun taşıt kredisini hangi bankadan alabileceklerini öğrenmek isterlerken en çok talep gören bankalardan birisi de ING Bank oldu. ING Bank taşıt kredisi şartları nelerdir?

Türkiye'de son dönemlerde yeni bir otomobil satın almak isteyen vatandaşların sayısı oldukça arttı. Araç alımı yaparken vatandaşların en büyük finansman desteğini ise bankalarca temin edilen taşıt kredileri oluşturuyor. En uygun şartları bulunan taşıt kredisi ile alakalı araştırma yapılırken dikkatleri ING Bank'ın taşıt kredisi kampanyası çekmeye başladı.YENİ ARAÇ ALACAKLARA UYGUN FİNANSMAN DESTEĞİING Bank tarafından müşterilere temin edilen taşıt kredisi kapsamında yeni bir araç alımı sırasında finansman desteği veriliyor. Bu destekle beraber yeni bir araç alma hayallerine kavuşan müşteriler aldıkları taşıt kredisini 60 aya kadar vade seçeneği ile geri ödeme fırsatını elde ediyorlar.8 YAŞA KADAR ARAÇLARA KREDİLENDİRME İMKANIING Bank taşıt kredisi kampanyasına göre hem sıfır kilometre araçlar hem de ikinci el araçlar kredilendirilebiliyor. Ancak ikinci el araçlar için 8 yaş sınırı uygulanıyor. Daha eski model araçlar için kredilendirme işlemi gerçekleştirilmiyor.ING BANK TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA EKRANIING Bank'ın taşıt kredisi kampanyası için açıkladığı aylık faiz oranı ise yüzde 1,17 oldu. Bu kapsamda 60 ay vadeli 50.000 TL kredi kullanan müşteriler her ay bankaya 1.239 TL geri ödeme yapıyorlar. Vade sonunda ise gerçekleştirilen toplam ödeme 74.313 TL oluyor.Emlak365.com


Yorumlar (0)