Renault Sıfır Araçlarda Fiyatları Düşürdü! Ek Olarak Yüzde 0,99'luk Kredi İmkanı Sunuldu!

Şubat ayında tüm Renault Megane Sedan modellerde kampanya sunuluyor. Megane Sedan modelleri 183.100 TL’den başlayan fiyat ve 100 bin TL kredi imkanı ile alınacak.

Renault Sıfır Araçlarda Fiyatları Düşürdü! Ek Olarak Yüzde 0,99'luk Kredi İmkanı Sunuldu!
Şubat ayında tüm Renault Megane Sedan modellerde kampanya sunuluyor. Megane Sedan modelleri 183.100 TL’den başlayan fiyat ve 100 bin TL kredi imkanı ile alınacak. Bu durumda 183 bin TL’lik araç alımı için Renault tarafından yönlendirilecek olan finans şirketinden 100 bin TL kredi kullanılacak. Bu kredi ise 12 ay vade imkanı ile sunulurken %0,99 gibi avantajlı bir faiz oranı uygulanıyor.

Kredi İmkanları

Renault markasının yeni araç kampanyaları ve kredi imkanı birleştiğinde vatandaşlar için sıfır araç modellerini edinmek hem daha avantajlı hem de daha kolay hale geliyor. Bu kapsamda eşit ödemeli ve zorlayıcı olmayan aylık taksit ödemleri ilen sıfır sedan model bir araç almak mümkün. Çünkü 183 bin TL’lik Megane Sedan modeli için Renault satış şubelerine başvuranlar 100 bin TL krediyi %0,99 faiz oranı ile alacaklar.

Bu avantajdan yararlanmak için ise Şubat ayı sonuna kadar Megane Sedan modeller için Renault şubelerinden alım taleplerinin yapılması gerektiği belirtildi. Mart ayı başı için uygulanacak olan kampanyada değişimler söz konusu oluyor.

Renault Megane Sedan modele yönelik kredi kampanyası kapsamında 100 bin TL kredi limiti bir üst limit. Marka, ödeme gücü olanların krediden 50 bin TL şeklinde de %0,99 faiz oranı ile 12 ay vade kapsamında yararlanabileceklerini açıkladı.

Yeni Clio Kampanyası

Renault tarafından Şubat ayı sonuna kadar sunulacak olan ikinci kampanya modeli ise Yeni Clio model için uygulanıyor. Yeni Clio fiyatı artık 140 bin TL olarak satışa sunulurken bu aracın alımında 100 bin TL kredi 12 ay vade ve yine %0,99 faiz oranı üzerinden kullanılabilecek.

Kredi ise Renault satış mağazalarına yapılan başvurular ardından markanın yönlendirdiği işbirlikli finans kuruluşundan kullanılıyor. Şubelere kesin alım fikri ile gidenler bu yüzden TC kimlik kartları ve gelir belgeleri ile ziyarette bulunabilirler.

Kredi imkanı olmayan ama fiyat düşüşü ile gündeme gelen bir diğer araç modeli ise Renault Yeni CAPTUR oldu. Bu model Şubat ayı içinden Renault satış mağazalarından alınması halinde 194 bin TL rakam ile satın alınacak.
Yorumlar (0)