Şekerbank'tan 15 Yaşa Kadar İkinci El Araba için Taşıt Kredisi! 0.85 Faizle

Şekerbank yeni bir taşıt kredisi kampanyası başlattı. Banka tarafından başlatılan kredi kampanyasında müşterilere yüzde 0.85 faiz oranıyla kredi imkanı sunulurken müşteriler kredilerini 15 yaşına kadar olan ikinci el arabalar için kullanabilecekler. Bankanın sunduğu kredi özellikleri haberimizde.

Şekerbank'tan 15 Yaşa Kadar İkinci El Araba için Taşıt Kredisi! 0.85 Faizle

Şekerbank müşterilerine yeni bir kredi kampanyası sunuyor. 

Ağustos ayının en dikkat çeken kampanyalarından olan bu kampanya ile müşteriler hem düşük faiz oranıyla kredi almış olacaklar hemde daha yaşlı arabalar için kredi kullanabilecekler. İşte Şekerbank'ın duyurduğu o kampanyanın özellikleri. 

ŞEKERBANK'TAN KREDİ KAMPANYASI

Şekerbank müşterilerine yeni duyurduğu kredi kampanyasında faiz oranını yüzde 0.85 olarak açıkladı. Banka bu oranı 36 aya kadar vadeli krediler için sunuyor. Eğer müşteriler kredilerini 48 veya 60 aylık vadelerle ödeme isterlerse kredi faiz oranları değişiyor. Bankanın resmi internet sitesinden yapmış olduğu açıklamasında 36 ay ile 60 ay vadeli krediler için banka yüzde 0.89 faiz uygulayacak. 

Şekerbank'ın taşıt kredisinde sunduğu en önemli özellik ise kredi kullamında araç yaş şartı. Bilindiği üzere çok sayıda banka bu alanda uyguladığı şartta alınacak arabanın en fazla 5 yaşında olmasını talep ediyor. Bazı özel bankalar ise 8 yaşına kadar arabalar için kredi sağlıyor. Şekerbank ise 15 yaşına kadar olan arabalar için kredi imkanı sunuyor. 

Kredi Limiti

Şekebank kredi kullanım limitine ilişkin açıklamasında, "0 km binek araçlar Nihai fatura değeri (ikinci el taşıtlarda kasko değeri) bedelinin 120.000 TL’ye kadar kısmı için %70, 120.000 TL'yi aşan kısmı için ise %50 oranında kredilendirilebilir." bilgisini verdi. 

Örnek Ödeme Planı

Emlak365.com