Şekerbank'tan 15 Yaşa Kadar Olan Araçlar İçin Finansman Desteği! Düşük Faizli, Uzun Vadeli Taşıt Kredisi Otomobil Sahibi Yapıyor!

Yeni bir otomobil almak isteyen vatandaşlar bankaların hesaplı taşıt kredileri ile büyük bir fırsat elde ediyorlar. Vatandaşlar düşük maliyetli kredilerle hayallerindeki otomobillere kavuşuyorlar. Düşük maliyetli taşıt kredisi imkanı tanıyan Şekerbank'ın taşıt kredisi kampanyasının şartları nelerdir?

Şekerbank'tan 15 Yaşa Kadar Olan Araçlar İçin Finansman Desteği! Düşük Faizli, Uzun Vadeli Taşıt Kredisi Otomobil Sahibi Yapıyor!

Türkiye'de son dönemlerde taşıt kredisi kullanarak yeni bir otomobil sahibi olan vatandaşların sayıları oldukça arttı. Bu yönde oluşan talep ise halen daha canlı bir şekilde devam ediyor. Bankalar taşıt kredilerine olan yoğun ilgi neticesinde yeni kampanyalarla müşterilere çeşitli imkanlar sunuyorlar.

AVANTAJLI TAŞIT KREDİSİ

Avantajlı taşıt kredisi imkanı sunan bankaların arasında Şekerbank da bulunuyor. Şekerbank tarafından sağlanan taşıt kredisi ile müşteriler hayallerindeki otomobillere kavuşmak için büyük bir fırsat elde ediyorlar.

15 YAŞA KADAR ARAÇLARA KREDİ VERİLİYOR

Şekerbank'ın açıklamış olduğu taşıt kredisi şartlarına göre müşteriler 60 aya kadar vade seçeneği ile finansman desteklerini alabiliyorlar. Teminat olarak ise bu kredide satın alınacak aracın gösterilmesi yeterli oluyor. 2. el taşıtlarda ise kredilendirmenin 15 yaşa kadar olan araçlarda uygulanması çok büyük bir avantaj sağlıyor.

AYLIK YÜZDE 0,85'TEN BAŞLAYAN FAİZLERLE TAŞIT KREDİSİ

Uygulamaya sokulan taşıt kredisi şartlarına göre 120.000 TL'ye kadar olan taşıtların yüzde 70'i, daha üst tutardaki taşıtların da yüzde 50'si Şekerbank tarafından kredilendirilebiliyor. Şekerbank tarafından yapılan taşıt kredisi açıklamasına göre 36 ay vadeli kredilerde aylık yüzde 0,85, 36 aydan 60 aya kadar vadeli kredilerde ise aylık kredi faizi yüzde 0,89 olarak açıklandı.

Emlak365.com