Şekerbank'tan 15 Yaşına Kadar Tüm Araçlar İçin Avantajlı Taşıt Kredisi Fırsatı!

Yeni bir otomobil satın almak isteyen vatandaşlar bankaların düzenlemiş oldukları taşıt kredisi kampanyalarını mercek altına aldılar.

Şekerbank'tan 15 Yaşına Kadar Tüm Araçlar İçin Avantajlı Taşıt Kredisi Fırsatı!

Yeni bir otomobil satın almak isteyen vatandaşlar bankaların düzenlemiş oldukları taşıt kredisi kampanyalarını mercek altına aldılar. Hem sıfır kilometre hem de ikinci el araçlar için kredi veren Şekerbank'ın aylık faiz oranı yüzde kaçtır?

Türkiye'de kredili otomobil satışları son dönemlerde oldukça yüksek rakamlara ulaştı. Yeni bir araç almak isteyen vatandaşların ilk durakları bankalar oluyor. Her banka tarafından müşterilerine yönelik taşıt kredisi kampanyası düzenliyor. Bu kampanyalarda ise her banka ayrı şartlar ortaya koyuyorlar.15 YAŞA KADAR ARAÇLAR İÇİN TAŞIT KREDİSİŞekerbank taşıt kredisi çeşitli nitelikleriyle ön plana çıkmaya başladı. Aylık faiz oranı konusunda müşterilerine bir avantaj sağlamayan Şekerbank buna rağmen 15 yaşa kadar olan araçlar için kredi vermesiyle diğer bankalardan farklı bir olanak sağlamış oluyor. Şekerbank taşıt kredisi ile hem sıfır kilometre araçlar hem de 15 yaşa kadar ikinci el araçlar kredilendirilebiliyor.VADEYE GÖRE DEĞİŞEN KREDİ FAİZİŞekerbank'tan verilen bilgiye göre yeni bir otomobil almak için bu bankaya başvuran müşterilere 60 aya kadar vade seçeneği ile taşıt kredisi veriliyor. Aylık faiz oranları ise kredi vadesine göre değişiklik gösteriyor.ŞEKERBANK TAŞIT KREDİSİ ÖDEME TABLOSUŞekerbank'tan 36 ay vadeli 100.000 TL taşıt kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 1,34 kredi faizi uygulanıyor ve bu kredi için müşteriler vade süresince her ay 3.680 TL taksit ödüyorlar. 48 ay vadeli 100.000 TL taşıt kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 1,39 kredi faizi uygulanıyor ve bu müşteriler vade süresince her ay 3.043 TL kredi taksiti ödüyorlar. 60 ay vadeli 100.000 TL taşıt kredisi kullanan müşterilere ise aylık yüzde 1,44 kredi faizi uygulanıyor ve bu müşteriler vade süresince bankaya her ay 2.690 TL kredi taksiti ödüyorlar.Emlak365.com


Yorumlar (0)