Şekerbank'tan Yeni Otomobil Almak İsteyen Müşterilere Uzun Vadeli, Düşük Faizli Taşıt Kredisi!

Yeni bir otomobil almak isteyen vatandaşlar son günlerde artmaya başlayan faizler nedeniyle en uygun taşıt kredisi kampanyasının hangi banka tarafından verildiğini araştırmaya başladılar.

Şekerbank'tan Yeni Otomobil Almak İsteyen Müşterilere Uzun Vadeli, Düşük Faizli Taşıt Kredisi!

Yeni bir otomobil almak isteyen vatandaşlar son günlerde artmaya başlayan faizler nedeniyle en uygun taşıt kredisi kampanyasının hangi banka tarafından verildiğini araştırmaya başladılar. Vatandaşların tercih ettiği bankalardan birisi de Şekerbank oldu. Şekerbank yüzde kaç faizle taşıt kredisi veriyor?

Türkiye'de ekonomik gelişmelere ve Merkez Bankası'nın politikalarına bağlı olaran son günlerde kredi faizleri yükselmeye başladı. Tüm bankalar tüm kredi türlerinde faiz arttırımına giderken son dönemlerin en çok tercih edilen bankacılık ürünlerinden olan taşıt kredisi faiz oranlarının yüzde kaç olduğu merak edilmeye başlandı.ŞEKERBANK TAŞIT KREDİSİ İLGİ GÖRÜYOR!Vatandaşlar geniş bir araştırma yaptıktan sonra taşıt kredisi konusunda kararını veriyorlar. Kredi faizinin yanı sıra bazı diğer özellikleri de dikkate alan vatandaşların en çok tercih ettikleri bankalardan birisi de Şekerbank oldu.60 AYA KADAR VADE İMKANI!Şekerbank taşıt kredisi kapsamında müşteriler avantajlı seçeneklerle finansman desteği alarak yeni bir otomobil sahibi olabiliyorlar. Banka tarafından yapılan son kampanya bilgilendirmesine göre Şekerbank müşterileri 60 ay vadeye kadar taşıt kredisi kullanabiliyorlar.AYDA 1.285 TL ÖDEMEYLE 50.000 TL TAŞIT KREDİSİTaşıt kredisinde 60 ay vadeyi seçen Şekerbank müşterileri 50.000 TL kredi çektiklerinden vade süresince bankaya her ay 1.285 TL ödeme yapıyorlar. Bankanın bu şartlarda taşıt kredisi için uyguladığı faiz oranı ise aylık yüzde 1,29 oluyor.Şekerbank'tan 60 ay vadeli 50.000 TL taşıt kredisi kullanan müşteriler 60 aylık vade süresinin sonunda bankaya toplamda 77.123 TL toplam ödeme yapmış oluyorlar.Emlak365.com


Yorumlar (0)