Sıfır Araba Almak İsteyenlere 60 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Desteği Vakıfbank'tan!

Vakıfbank araba sahibi olmak istiyorum diyen müşterilerine özel taşıt kredisi kampanyasını duyurdu. Sıfır araç almak isteyen kişilere yönelik olarak başlatılan destek kredisi kampanyası ile 60 ay vadeli kredi desteği verileceği ilan edildi. İşte kampanya detayları...

Sıfır Araba Almak İsteyenlere 60 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Desteği Vakıfbank'tan!

Özellikle de pandemi nedeni ile insanlar toplu ulaşımdan uzaklaşarak araba sahibi olmayı tercih ederken süreçte bankaların taşıt kredisi kampanyaları da yakından takip ediliyor. 

Sıfır araba satın almak isteyen kişilere özel kredi kampanyası başlatan Vakıfbank 60 ay vadeli taşıt kredisi desteğini yüzde 1,50 faiz oranı ile vereceğini ilan ederken bu oran ile aynı zamanda en uygun taşıt kredisi veren banka oldu. 

VAKIFBANK ARAÇ KREDİSİ KAMPANYASI İLE EN UYGUN TAŞIT KREDİSİ VEREN BANKA OLDU! 

Bankaların taşıt kredisi faiz oranları yükselmeye devam ederken Vakıfbank başlatmış olduğu taşıt kredisi kampanyası ile en uygun araç kredisi veren banka unvanını da ele geçirdi. Vakıfbank 0 Km Taşıt Kredisi Kampanyası kapsamında araç kredisi faiz oranı rakamını yüzde 1,50 seviyesine çekerken kredi vadesi için de 60 aya kadar ödeme seçeneği sunuldu. 

Banka tarafından yapılan açıklamada Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu BDDK tarafından yapılan yasal düzenleme sonrasında nihai fatura değeri 120 bin lira ve altında olan araç kredisi paketlerinde 60 ay vadeli araç kredisi kullanılabileceği belirtilirken bu rakamı aşan kredi talepleri için ise 300 bin liraya kadar olan kredi başvuru işlemlerinde taşıt kredisi vadesinini ise 48 ay ile sınırlandırılacağı hatırlatıldı.

Araç kredisi başvurularında 300 bin lira ile 750 bin lira arasındaki kredi başvurularında 36 ay, 750  bin lirayı aşan taşıt kredisi başvurularında ise kredinin vade sınırının ise 24 ay olarak uygulanacağı dile getirildi. 

Kampanyadan yararlanarak 60 ay vadeli 50 bin lira taşıt kredisi kullanan kişilerin aylık kredi taksit ödemeleri ise bin 396 TL olarak gerçekleşecek.

Yorumlar (0)