Sıfır Araç Almak İsteyenlere 0.49 ve 0.99 Faiz Oranı İle Taşıt Kredisi Kampanyaları

Araba sahibi olmak isteyen kişiler fiyatlarda yaşanması beklenen olası bir yükseliş hareketinden önce alımda bulunmak için fırsat kollamaya devam ederken otomobil markaları tarafından başlatılan sıfır araç kampanyaları da yoğun ilgi görüyor. Peki, en uygun araç kredisi veren banka hangisi, en düşük taşıt kredisi faiz oranı yüzde kaç, 0.49 oranı ile kredi hangi markada?

Sıfır Araç Almak İsteyenlere 0.49 ve 0.99 Faiz Oranı İle Taşıt Kredisi Kampanyaları

Araba sahibi olmak isteyen kişiler bankaların kredi kampanyalarını yakından takip etmeye devam ederken sıfır araba markalarının kendi kampanyaları da büyük ilgi görüyor. 

Sıfır araç stoklarını eritmek isteyen araç markaları düşen talebi canlandırmak ve araç sahibi olmak isteyen kişileri kendi markalarına çekmek adına kendi kampanyalarını düzenlemeye devam ediyor. 

FORD KAMPANYASI SÜRÜYOR! FAİZSİZ TAŞIT KREDİSİ VE 0.49 FAİZLE SATILAN SIFIR ARAÇ MODELLERİ HANGİLERİ?

Türkiye'nin en çok satılan araba markaları arasında yer alan Ford sıfır araç sahibi olmak isteyen müşterilerine 0.49 ve 0.99 faiz oranı ile araç kredisi desteği sağlamaya devam ediyor. Ford Fiesta, Ford Focus, Ford Ecosport, Yeni Ford Kuga ve Yeni Ford Puma modellerde geçerli olmak üzere 0.99 faiz oranı ile araç kredisi veriliyor. 

30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerli olmak üzere düşük faizler ile Ford ticari araç kredisi veriliyor. Ford Tourneo Courier, Transit Courier, Tourneo Connect, Transit Connect, Tourneo Custom, Transit Custom, Transit Van, Transit Minibüs, Transit Kamyonet ve Ford Ranger ticari araç modellerinde geçerli olmak üzere 100 bin liraya kadar 12 ay vadeli 0.49 faizle taşıt kredisi veriliyor. 

FİAT EGEA 50 BİN TL TAŞIT KREDİSİ 0.99 FAİZ ORANI İLE! 

Kendi sınıfının en çok satılan modelleri arasında yer alan Fiat Egea modelinde 12 ay vadeli olmak üzere 50 bin liraya kadar 0.99 vade farkı ile taksitle araç satışı yapılıyor. 

0.69 FAİZ ORANI İLE SATILAN ARAÇ MODELLERİ HANGİLERİ?

Toyota Yaris modeli için 75 bin liraya kadar 12 ay vadeli kredi kampanyası 0,69 faiz oranı ile verilirken Yeni Proace City modelinde de 75 bin liraya kadar 12 vadeli kredi 0.69 vade farkı ile veriliyor. 

Yorumlar (0)