TAŞIT KREDİSİ

Sıfır ve İkinci El Araçlara Eşit Faizle Taşıt Kredisi Yapı Kredi Bankası'nda

Yapı Kredi Bankası müşterilerinin sıfır yada ikinci el taşıt kredisi kullanmalarına aynı faiz oranıyla kredi sağlıyor. Araba almayı planlayanlar için bankanın güncel faiz oranları haberimizde.

Yapı Kredi Bankası müşterilerinin sıfır yada ikinci el taşıt kredisi kullanmalarına aynı faiz oranıyla kredi sağlıyor. Araba almayı planlayanlar için bankanın güncel faiz oranları haberimizde.

Araba alacak olan vatandaşlar için Yapı Kredi Bankası avantajlı faiz oranlarıyla kredi imkanı sunuyor. 

Hem yeni sıfır araba alımlarına hemde müşterilerinin belli bir yaş sınırına kadar alacakları ikinci el araçlara kredi sağladığını ilan eden banka, Şubat 2021 öncesi özel fırsatlar sunuyor. Bankanın kredi faiz oranları şöyle;

YAPI KREDİ BANKASI TAŞIT KREDİSİ

Yapı Kredi Bankası ikinci el taşıt kredisi kullanımlarında 10 yaşa kadar olan araçlar için kredi sağladığını duyurdu. Sıfır araç alımlarında ise banka herhangi ek koşul uygulamıyor. Kefilsiz, şartsız sağlanan taşıt kredisinde banka uzun vade imkanı sunuyor. 

Ocak ayı sonu Şubat ayı başı itibariyle Yapı Kredi Bankası’ndan taşıt kredisi kullanacak olan müşteriler, geri ödemeleri aylık yüzde 1.56 faiz oranıyla yapacaklar. Bu faiz oranıyla kredi kullanımlarının yıllık maliyeti ise yüzde 25 bandında oluyor. 

KREDİ ÖDEME PLANLARI

Bankanın sağladığı faiz oranlarıyla sıfır veya ikinci el araç almayı planlayanlar için sunulan oranlar şu şekilde;

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Yapı Kredi Bankası’ndan taşıt kredisi kullanarak araba alacaklar başvurularını şubeler üzerinden yapacaklar. 

Bankanın ilan ettiği başvuru evraklarını derleyecek olan müşteriler Yapı Kredi Bankası üzerinden başvurularını tamamlayacaklar. Yapı Kredi Bankası taşıt kredisi başvuru evraklarını “Nüfus Cüzdanı, Fotokopisi Gelir Belgesi, Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve müşterinin adına düzenlenmiş bir fatura, 0 Km. araçlar için ilgili şirketin vereceği fiyat teklifi ve Ikinci el Taşıtlar için araç ruhsatı ve en fazla 15 gün önce satın alınmış araçlar için noterde düzenlenmiş alım satım sözleşmesi” olarak açıkladı.

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir