Son Dakika: Devlet Bankaları Tarafından Başlatılan Ucuz Kredi Kampanyası Sona Erdi! 0.64 Konut ve 0.49 Sıfır Taşıt ve 0.82 İkinci El Araç Fırsatı Sona Erdi

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından başlatılan ucuz kredi kampanyası sona erdi. Bankalar tarafından yapılan son dakika güncellemesi ile sıfır ev sahibi olmak isteyen kişilere sunulan yüzde 0.64 faiz oranı ile 180 ay vadeli 12 ay ertelemeli konut kredisi ve 6 ay ertelemeli yüzde 0.82 faiz oranı ile 6 ay ertelemeli taşıt kredisi paketinde kampanya bitti. Şu anda kamu bankaları sadece tatile gideceklere yüzde 0.98 faiz oranı ile tatil destek kredisi ve 0.55 faiz oranı ile sosyal hayatı destek kredisi paketlerinde başvuruları kabul etmeye devam ediyor. Detaylar haberimizde..

Son Dakika: Devlet Bankaları Tarafından Başlatılan Ucuz Kredi Kampanyası Sona Erdi! 0.64 Konut ve 0.49 Sıfır Taşıt ve 0.82 İkinci El Araç Fırsatı Sona Erdi

Ekonomide yaşanan dalgalanma, kur şoku ve altın fiyatlarındaki hızlı yükseliş sonrası Merkez Bankası peş peşe kararlar açıklamıştı. 

Piyasa yapıcı bankalar için alınan son dakika kararı sonrasında bu bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından başlatılan ucuz kredi kampanyasında son dakika gelişmesi yaşandı. 

EV SAHİBİ OLMAK İSTEYEN KİŞİLERE VERİLEN YÜZDE 0.64 FAİZLİ KONUT KREDİSİ KAMPANYASI SONA ERDİ! 

3 kamu bankası tarafından yapılan son dakika güncellemesi ile faizler yükseldi, kampanya sona erdi. 

Yapılan güncelleme sonrasında Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası tarafından ev sahibi olmak isteyen kişilere sunulan sıfır konut alımları için geçerli olan yüzde 0.64 faiz oranı ile sıfır konut kredisi kampanyası sona erdi. 

Yenilenen Normalleşme Sürecindeki Yeni Kredi Paketleri sayfasında sadece anlaşmalı firmalar üzerinden faturalı alışveriş yapan kişilere verilen yüzde 0.55 faiz oranı ile sosyal hayatı destek kredi paketi ve tatilece gidecek olan kişilere verilen yüzde 0.98 faiz oranı ile 6 ay ertelemeli tatil destek kredi paketi kaldı. 

KAMU BANKALARININ SON KONUT KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE 0.87 OLDU! 

Güncellemenin ardından kamu bankalarının konut kredisi faiz oranı yüzde 0.87 seviyesine çekildi. 

Banka bu oranı dün yapmış olduğu ikinci el konut kredisi paketinde uygulamaya almıştı. Bugün ise tüm kredi başvuruları için sıfır ve ikinci el konut kredisi ayrımı yapılmaksızın bu oran uygulanmaya başlandı. 

ANLAŞMALI OTOMOBİL MARKALARININ 0.49 FAİZ ORANI İLE SIFIR VE 0.82 FAİZ ORANI İLE İKİNCİ EL TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI SONA ERDİ! 

Kamu bankaları daha önce yapmış oldukları açıklama ile sıfır araç modellerinde yaşanan fiyat artışını neden göstererek 0.49 taşıt kredisi kampanyasını sona erdirmişti. 

Bugün yapılan güncelleme ile ise ikinci el araç kredisi kampyanyasında geçerli olan yüzde 0.82 faiz oranı ile 6 ay ertelemeli kredi paketinde düzenlenen kampanya sona erdirildi. 

Yapılan güncelleme sonrasında Ziraat Bankası taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1,15 seviyesine çekildi. 

İhtiyaç kredisi çekmek isteyenler için ise Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı 1.18 seviyesine yükseldi. 

Emlak365.com