Son Güncellenen Kredi Faiziyle 60 Ay Vadeli 100.000 TL Taşıt Kredisi İçin Garanti BBVA'da Kaç Lira Aylık Taksit Ödenir?

Yeni bir otomobil satın almak isteyen vatandaşlar bankaların temin ettikleri taşıt kredileri ile bu isteklerini yerine getirebiliyorlar.

Son Güncellenen Kredi Faiziyle 60 Ay Vadeli 100.000 TL Taşıt Kredisi İçin Garanti BBVA'da Kaç Lira Aylık Taksit Ödenir?

Yeni bir otomobil satın almak isteyen vatandaşlar bankaların temin ettikleri taşıt kredileri ile bu isteklerini yerine getirebiliyorlar. Garanti BBVA da müşterilerine taşıt kredisi vererek otomobil sahibi olmaları için destek veriyor.

Türkiye'de artan kredi faizleri nedeniyle taşıt kredilerinin faiz oranları da hemen hemen her gün değişmeye başladı. Vatandaşlar yeni bir otomobil almak için bankaların taşıt kredisi ürünlerini değerlendiriyorlar. Uygun finansman desteğini bulan vatandaşlar bunu kullanarak otomobil sahibi oluyorlar.60 AY VADE İMKANIGaranti BBVA müşterileri de banka tarafından açıklanan taşıt kredisi kampanyası kapsamında finansman desteği eldeedebiliyorlar. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre taşıt kredilerinde müşterilere 60 aya kadar vade imkanı tanınıyor. Bazı bankaların taşıt kredisi vade oranlarında en fazla 48 ay seçeneğini vermesi 60 ay vadeli krediyi daha avatajlı konuma getiriyor.YÜZDE 1,49 AYLIK FAİZ!Taşıt kredisi kampanyası dahilinde Garanti BBVA tarafından müşteriler 60 ay vadeli kredi kullandıklarında aylık yüzde 1,49 faiz ile bu finansman desteğini alabiliyorlar. Daha düşük vadelerde kredi faizlerinde de bir miktar indirim uygulanabiliyor.100.000 TL TAŞIT KREDİSİNE AYLIK KAÇ TL TAKSİT ÖDENİR?Garanti BBVA'dan 60 ay vadeli 100.000 TL taşıt kredisi kullanan müşteriler vade süresince her ay bankaya 2.731 TL kredi taksiti ödüyorlar. 100.000 TL karşılığında müşterilerin vade sonunda bankaya ödedikleri toplam tutar ise 163.863 TL oluyor.Emlak365.com


Yorumlar (0)