Şubat Ayının En Uygun Taşıt Kredisi Veren Bankası Akbank Oldu!

Bankaların kredi faiz oranları güncellenmeye devam ederken 10 Şubat 2021 Çarşamba günü itibari ile en düşük taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1.

Şubat Ayının En Uygun Taşıt Kredisi Veren Bankası Akbank Oldu!

Bankaların kredi faiz oranları güncellenmeye devam ederken 10 Şubat 2021 Çarşamba günü itibari ile en düşük taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1.43 olurken en uygun araç kredisi veren banka ise Akbank oldu.

Bir süredir düşüş eğilimi gösteren araba fiyatlarını değerlendirmek isteyen kişiler alıma yönelirken bankaların taşıt kredisi faiz oranları da yakından takip ediliyor. Şubat ayının en uygun kredi veren bankası Akbank oldu. Akbank sıfır araç kredisi faiz oranı yüzde 1.45 olarak belirlenirken ikinci el taşıt kredisi faiz oranı ise yüzde 1.43 olarak Akbank internet sitesi üzerinden müşterilerine duyuruldu. AKBANK ARAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI ŞUBAT 2021Akbank taşıt kredisi faizi yüzde 1.43 olarak en düşük seviyeye çekilirken 60 ay vadeli taşıt kredisi desteği sunuldu. Taşıt kredisi çekmek isteyen kişiler için sıfır araç kredisi faiz oranı internet sitesinde yüzde 1.45 olarak yer alırken ikinci el araç kredisi faiz oranı ise yüzde 1.43 olarak revize edildi. Kredi paketinden yararlanmak isteyen kişilerin 60 ay vadeli 40 bin TL kredi çekmeleri durumunda aylık ödeme miktarları ise 1.072 lira olarak belirlendi. Söz konusu hesaplama 2. el araç kredisi için belirlenen yüzde 1.43 faiz oranı üzerinden yapıldığında geçerli olacak. 

Akbank taşıt kredisi başvurusu şubeler üzerinden kabul edilirken sıfır araç kredisi başvurusu için kimlik belgesi ile satın alınmak istenen araca ait proforma fatura yeterli olacak. Kredi başvuru formu dolduracak olan kişinin kredi notu puanına göre banka aylık gelir belgesi ve kefil talep etme hakkını kullanabilecek. İkinci el araç kredisi başvurusu için ise noter onaylı satış sözleşmesi ve satın alınmak istenen aracın ruhsatına ek olarak kredi başvurusu yapacak olan kişinin adres, kimlik ve aylık gelir belgesi talep edilecek. Emlak365.com

Yorumlar (0)