Şubat Sonuna Kadar En Avantajlı Taşıt Kredilerini Sunacak Bankalar Belli Oldu!

Listeye bakıldığında Garanti BBVA, Vakıfbank, Türkiye İş Bankası, QNB Finansbank’ın en avantajlı taşıt kredileri ve faiz oranları ile tercih edilmeye devam ettikleri görülüyor.

Şubat Sonuna Kadar En Avantajlı Taşıt Kredilerini Sunacak Bankalar Belli Oldu!
Listeye bakıldığında Garanti BBVA, Vakıfbank, Türkiye İş Bankası, QNB Finansbank’ın en avantajlı taşıt kredileri ve faiz oranları ile tercih edilmeye devam ettikleri görülüyor. Bankalar rağbet gören kampanyalı taşıt kredilerinin süresini ise Şubat ayı sonuna kadar devam ettirecekler.

Garanti BBVA İkinci El Taşıt Kredisi

Garanti BBVA’nın Şubat sonuna kadar devam edecek kampanyalı taşıt kredisi ikinci el araç alımı yapmak isteyenler için sunuluyor. Bu alanda 100 bin TL taşıt kredisi 48 ay vade %1,49 avantajlı faiz oranı ile alınacak. Kredinin aylık taksitleri ise 1.248 TL olarak hesaplanıyor. Oldukça avantajlı detayları sunan bu krediye Şubat sonuna kadar Garanti BBVA şubelerinden başvuru yapılacak.

Vakıfbank İkinci El Taşıt Kredisi

Vakıfbank ise yine ikinci el araç alımları için 100 bin TL limitli ve 48 ay vadeli, % 1,48 faiz oranına sahip olan kampanyalı taşıt kredisini sunuyor. Şubat sonuna kadar başvuruları şubelerden kabul edilecek olan kredinin, aylık ödeme planı taksitleri ise 1.245 TL gibi uygun bir tutarı gündeme getiriyor.

İş Bankası ve QNB Finansbank Sıfır Taşıt Kredisi

Türkiye İş Bankası ise kampanyalı ve 100 bin TL limitli taşıt kredisini sıfır araç alımı yapmak isteyenler için sunacak. İkinci el araç alım kredilerinde faiz oranında yükseliş var. Ancak sıfır alım için %1,55 faiz oranı ve 48 ay vade süresi tanımlamasından kampanya ile yararlanılmaya Şubat ayı sonuna kadar devam edilecek. Bu kredinin aylık ödeme planı taksitleri ise 1.267 TL gibi gayet uygun bir tutar.

QNB Finansbank ise 100 bin TL değerindeki kampanyalı taşıt kredisini 48 ay vade ve %1,61 faiz oranı ile sıfır araç alımları için sunuyor. Kredinin aylık taksitleri ise her biri eşit olmak kaydı ile 1.286 TL olarak hesaplanıyor. Kredi için başvurular kişiye en yakın konumdaki QNB Finansbank şubesinden yapılıyor.
Yorumlar (0)