Tam Kapanma Sonrası Otomobil Alacaklara Anadolubank'tan Avantajlı Taşıt Kredisi Fırsatı

Tam kapanma sokağa çıkma yasaklarının ardından yeni bir otomobil satın almak isteyenlere Anadolubank tarafından taşıt kredisi veriliyor. Peki Anadolubank taşıt kredisi aylık faiz oranı yüzde kaçtır?

Tam Kapanma Sonrası Otomobil Alacaklara Anadolubank'tan Avantajlı Taşıt Kredisi Fırsatı

Türkiye'de 17 Mayıs 2021 Pazartesi günü sona erecek olan sokağa çıkma yasaklarının ardından otomobil satışlarında adeta bir patlama yaşanması bekleniyor. Bu satışlarda vatandaşlara en büyük desteği ise bankaların taşıt kredisi kampanyaları verecek. Bankalar tarafından temin edilen taşıt kredileri ile vatandaşlar daha kolay bir şekilde hayallerindeki otomobilleri satın alma imkanına kavuşabilecekler.

UYGUN FAİZ, ERİŞİLEBİLİR KREDİ!

Bankalar tarafından düzenlenen taşıt kredisi kampanyaları şu anda vatandaşlar tarafından detaylı bir şekilde araştırılıyor. Vatandaşlar satın alacakları otomobilin maliyetlerini kendi birikimleri ve taşıt kredilerinden temin edecekleri finansal destek ile karşılamanın planlarını yapıyorlar. Bunun için de en düşük faizli taşıt kredisi kampanyasının yanında en erişilebilir taşıt kredileri de inceleniyor. Bundan dolayı her bankanın taşıt kredisi kampanyalarına ilgi gösteriliyor. 

ANADOLUBANK TAŞIT KREDİSİ

Anadolubank tarafından müşterilere verilen taşıt kredilerinde çeşitli avantajlar bulunuyor. Esnek ödeme koşulu ise en büyük avantaj olarak gösteriliyor. İnsanlar hayalini kurdukları otomobile sahip olurken daha sonra çok ciddi mali yüklerin altına girmek istemiyorlar. Anadolubank da müşterilerin ödeme potansiyellerine göre taşıt kredilerini şekillendirerek en uygun teklifi yapıyor. Bu konuda oldukça gelişmiş bankacılı kfaaliyeti gösteren Anadolubank hem kolay kredi kullandırımı hem de müşteri odaklı hizmet anlayışı ile son günlerde isminden sıkça söz ettirmeyi başardı.

ANADOLUBANK TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA

Anadolubank'tan taşıt kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,65 kredi faizi uygulanıyor. Daha önce taşıt kredilerine getirilen azami vade süresi kriterleri Anadolubank müşterilerini de kapsıyor. Satın alınacak otomobilin fatura değerine göre 48 veya 60 ay vadelerle taşıt kredisi kullanılabiliyor. Anadolubank'a taşıt kredisi başvurusu yapan müşterilere 48 ay vadeli 50 Bin TL taşıt kredisi için aylık 1.623 TL'lik bir taksit ödemesi çıkarılıyor. Müşteriler vade sonunda ise bankaya toplamda 77.926 TL'lik bir ödeme gerçekleştirmiş oluyorlar. 

Yorumlar (0)