Taşıt Kredisi Kampanyası! ING Bank 60 Ay Vadeli 50.000 TL Taşıt Kredisi Hesaplama!

Yeni bir otomobil almak isteyen vatandaşlara bankalar tarafından taşıt kredisi verilmeye devam ediliyor. Müşterilerine yeni araç alımlarında çeşitli avantajlar sağlayan bankalar arasında ING Bank da bulunuyor. ING Bank taşıt kredisi kampanyasının şartları nelerdir?

Taşıt Kredisi Kampanyası! ING Bank 60 Ay Vadeli 50.000 TL Taşıt Kredisi Hesaplama!

Türkiye'de otomobil satışlarında sıklıkla kullanılan bankacılık ürünü olan taşıt kredilerinde son dönemlerde çeşitlenmeler gerçekleşiyor. Bankalar tarafından ilan edilen taşıt kredisi kampanyalarıyla müşterilere farklı avantajlar sunuluyor. Otomobil alımlarında en çok imkan sağlayan bankalardan birisi de ING Bank oldu. ING Bank taşıt kredisi kampanyasının şartları nelerdir?

ING BANK TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI

ING Bank tarafından müşterilere yeni bir otomobil satın alırken verilen taşıt kredisi kampanyasında 3 ay ile 60 ay arasında vade seçeneği bulunuyor. Bu kampanya kapsamında müşteriler sıfır kilometre araçların alımında finansman desteği elde ederlerken 8 yaşına kadar olan ikinci el araçlar için de finansman desteği veriliyor. Ayrıca kampanyaya göre müşterilerin ferdi kaza ve hayat sigortası yaptırma zorunlulukları da bulunmuyor. Bu kredilerde teminat olarak ise satın alınacak aracın gösterilmesi yeterli oluyor.

ING Bank tarafından yapılan bilgilendirmeye müşteriler taşıt kredisi kullandıklarından banka tarafından aylık yüzde 1,17 kredi faizi uygulanıyor. Bu kredinin yıllık maliyet oranı ise yüzde 14 oluyor.

50.000 TL TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA!

ING Bank'tan 60 ay vadeli 50.000 TL taşıt kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 1.239 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu hesaplamaya göre vade sonunda müşterilerin bankaya ödeyecekleri toplam tutar ise 74.313 TL oluyor.

Emlak365.com

Yorumlar (0)