TAŞIT KREDİSİ

TEB 0.49 Kredi Müjdesi Verdi! Banka Banka En Uygun İhtiyaç, Taşıt ve Konut Kredisi Kampanyaları

Bankaların kredi indirim haberleri peş peşe gelmeye devam ederken TEB 0.49 faiz oranı ile yeni bir kredi kampanyası başlattı. TEB ve Opel PSA Finans kampanyası ile anlaşmalı otomobil modelleri için 0.49 kredi müjdesi geldi. 14 Şubat 2020 tarihli tüm bankaların güncel ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi oranları ile en uygun kredi hangi bankada?

Bankaların kredi indirim haberleri peş peşe gelmeye devam ederken TEB 0.49 faiz oranı ile yeni bir kredi kampanyası başlattı. TEB ve Opel PSA Finans kampanyası ile anlaşmalı otomobil modelleri için 0.49 kredi müjdesi geldi. 14 Şubat 2020 tarihli tüm bankaların güncel ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi oranları ile en uygun kredi hangi bankada?

Kredi çekmek isteyen kişiler için bankaların kredi oranları hızla düşmeye devam ederken TEB yeni bir kredi kampanyası başlattı. 

TEB ile Opel arasında yapılan anlaşma ile PSA Finans sistemi üzerinden sıfır araç satın almak isteyen kişilere yüzde 0.49 faiz oranı ile kredi müjdesi geldi. 

0.49 TAŞIT KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILACAK?

Konu hakkında yapılan açıklama ile Şubat ayında geçerli olmak üzere Opel araç satın almak için TEB taşıt kredisi kullanan kişilere yüzde 0.49 faiz oranı ile kredi desteği sunulacağı açıklandı. 

Online kredi başvurusu yapmak isteyen kişilerin kimlik numarası, seçtiği araç modeli, kullanmak istediği kredi tutarı ve vade bilgilerini girerek opel internet sitesi üzerinden araç kredisi başvuru formu doldurmaları yeterli olacaktır. Yapılan başvurunun ardından başvuru esnasında belirtilen mail adresi ya da cep telefonu numarasına gönderilmekte olup onay kararına göre süreç devam etmektedir. 

0.79, 0.89 ve 0.99 FAİZ ORANI İLE EN UYGUN KREDİ VEREN BANKALAR HANGİLERİ, ZİRAAT BANKASI, HALKBANK VE VAKIFBANK DEVLET BANKALARI FAİZ ORANLARI 2020!

Bankaların kredi kampanyaları devam ederken şu anda en uygun konut kredisi veren banka sıfır konut kredisi çekmek isteyen kişiler için Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıbank olarak öne çıkıyor. Devlet bankaları sıfır konutlar için kredi çekmek isteyen kişilere tapuda ilk kez işlem görme şartı ile 0.79 faiz oranı ile kredi veriyor. 

Bankaların anlaşmalı konut projeleri konusunda ise en uygun konut kredisi faiz oranı Albaraka Türk ve Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından yüzde 0.75 kar payı oranı ile kullandırılıyor. İkinci el konut kredisi çekmek isteyen kişiler için ise en uygun konut kredisi Vakıf Katılım Bankası ve Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından yüzde 0.89 faiz oranı ile veriliyor. 

En uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı ise TEB tarafından yüzde 0.89 faiz oranı ile veriliyor. Daha önce aynı oranı veren QNB Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranı dün yükselmiş ve yüzde 0.94 seviyesine çekilmişti. 

EMLAK365.COM ÖZEL HABERİDİR, AKTİF LİNK BAĞLANTISI VERİLMEDEN HABERİN BİR BÖLÜMÜ YA DA TAMAMI KOPYALANAMAZ / ALINTILANAMAZ…


Bir Yorum

 1. Kamu bankalarından acilen yapılandırma istiyoruz. Özel bankalar bile konut kredileri düştü. Kamu bankaları hala ne duruyor. Lütfen bekliyoruz.

 2. Degerli teb calisanlari bankanizdan borc kapama ile ilgili kredi talebinde bulundum bir hafta oldu hala bana olumlu yada olumsuz donus yapılmadı Lüleburgaz Kırklareli subesinden ihtiyaç kredisi nin sonucunu merak ediyorum isim erol Köse

 3. Bankaya gidince hiç bu oranlardan vermiyorlar teb 0,98 diyor bankaya gidiyon 1,20 diyor tamamen yalan

 4. Devletimiz sağolsun kredi faiz oranlarında çok büyük düşüşler yaptı çok memnun edici bir durum insanlar için ama biz daha önce yüksek faizle kredi çekenler olarak aylardır bekliyoruz iyi bir haber yani bizim kredilerinde yapılandırmamıza neden olanak sağlanamıyor sayın yetkili büyüklerimiz den bu işe bir an önce el atmalarını ve bizlerinde bu kampanyadan yararlanmamız için bir düzenleme sunmalarını bekliyoruz bizlerinde bu imkanlardan yararlanmamızı sağlayacak bir yasa tasarısı çıkarmaları ı bekliyoruz

 5. İnsanları kandırmayın. Şubenize geldim ve bu oranların hayal olduğunu gördüm. Ben çektim diyenini görmedim duymadım.

 6. 0.99 konut kredisi çektim bir an önce yapılandırma olmalı 0.79 herkes için geçerli olması lazım

 7. Yapılandırma bizimde hakkımız daha önce yapılmıştı kısa sürede bizde bu haberi bekliyoruz

 8. BEN GİDİP BAŞVURU YAPTIM KREDİ NOTU 1800 VE ÜSTÜ MÜŞTERİLER İÇİN DENİLDİ ÇEKEMEDİM

 9. Bu baslıklara bakıp seviniyoruz ama bankaya gittigimiz zaman hayel kırıklığ yaşıyoruz puana göre faiz oranı cıkıyor burada 0.49 diyor oraya bi gidiyorsun karsına astronomik rakamlar çıkıyor artık bu bankalara kesinlikle inancım kalmadı….

 10. Faizler sıfır ev alacak olanlar için veriliyor bende üç yıl önce ev aldım %095 faizli çektim peki burda devlet anlayışında her vatandaş için eşitlik ilkesi varsa ben devlet anlayışının neresindeyiz

 11. Kamu bankaları devletin değil bay reisin bankaları haline geldi geçmiş olsun millet..!!

 12. Bende kullandım kıredi fakat tokiden alanlara o 49 diyorlar bizde aynı şekilde faydalanmak istoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir