Toyota 2021 Araç Modellerinde Kampanya Sunacak! Son Fırsat Tarihi 28 Şubat!

Kampanya kapsamında araç fiyatlarında düşüşün yanında %0,99 gibi düşük faiz oranına sahip 100 bin TL’lik araç kredisi Toyota tarafından anlaşmalı finans şirketince sunuluyor.

Toyota 2021 Araç Modellerinde Kampanya Sunacak! Son Fırsat Tarihi 28 Şubat!
Kampanya kapsamında araç fiyatlarında düşüşün yanında %0,99 gibi düşük faiz oranına sahip 100 bin TL’lik araç kredisi Toyota tarafından anlaşmalı finans şirketince sunuluyor. Bu kapsamda her hangi bir bankadan şuan %2,30 oranına çıkan araç kredilerinden yararlanmaya gerek kalmıyor.

Kampanya Detayları Neler?

Şuan için pandemi etkisi ile gündeme gelen ikinci ve birinci el araç fiyatlarındaki düşüşlere ek olarak kredi faiz düşüşleri yapılan araç kredileri de markaların kampanyaları kapsamında yer alıyor. Birinci el araçları 100 bin TL’ye kadar kredi kullanarak 12 ay vade ve %0,99 faiz oranı avantajları ile almak isteyenler 28 Şubat’a kadar Toyota satış şubelerinden 2021 Corolla modelini edinebilirler.

Diğer yandan yeni çağın en çok dikkat çeken hibrit araç modelleri de kampanya kapsamında dahil edildi. 2021 yılının dikkat çekici ve doğa dostu modeli RAV HYBRID, %0,99 faiz oranlı 100 Bin TL kredi imkanı ile satışa sunuldu. Bu araç için kampanya da aynı şekilde 28 Şubat sonuna kadar devam edecek.

Mart İçin İndirim Var mı?

Kampanyalı araç alımından yararlanırken Mart ayı içinde bu amaçlarını gerçekleştirebilecekler için ise Şubat ayı sonunda yeni bir kredi ve fiyat indirim modelinin duyurulacağı Toyota cephesi tarafından açıklanıyor. Markaya ait resmi web adresinden ise kampanyada olan araçların özelliklerini incelemek mümkündür.

Marka eğer şubelere gitmeden önce bir randevu alımı yapmak isteyenler varsa bu işlemi de web adresinde yer alan “sizinle iletişime geçelim’’ sekmesinden sunuyor. Bu kapsamda her adımda kampanya hakkında detaylı bir bilgilendirme mevcut hale getirilmiş. %0,99 avantajlı faiz oranı şuan her araç için geçerli değil sadece 2021 modeli Corolla ve hibrit araç modeli için bu avantajdan yararlanılabiliyor.
Yorumlar (0)