Ucuz Araba Alacaklara 5 Yıl Geri Ödemeli 30.000 TL Taşıt Kredisi

İkinci el araç almak isteyip kredi çekecek olanlar bankaların kredi faiz oranlarını, yıllık maliyet tablolarını merak ediyorlar.

Ucuz Araba Alacaklara 5 Yıl Geri Ödemeli 30.000 TL Taşıt Kredisi
İkinci el araç almak isteyip kredi çekecek olanlar bankaların kredi faiz oranlarını, yıllık maliyet tablolarını merak ediyorlar. Mart ayının ortalarına geldiğimiz bu günlerde sürekli değişim içinde olan faiz oranlarında kamu bankaları ön plana çıkıyor.

Özel bankalar ise sundukları ek olanaklar ile müşterilerinin ilgisini çekmek istiyorlar. İşte kamu bankalarının ve özel bankaların taşıt kredisi olanakları.

TAŞIT KREDİSİNDE VAKIFBANK BİR ADIM ÖNDE

İkinci el taşıt kredisi kullanacaklar için Vakıfbank tarafından sağlanan kredi olanağı diğer bankaların önünde. Banka müşterilerine son dönemin en uygun kredi olanaklarından birisini sunuyor. Geçtiğimiz günlerde kredi maliyetlerini indiren Vakıfbank taşıt kredisini yüzde 1.34 faiz oranıyla vermeye başladı. Vakıfbank'ın sağladığı bu oranın dışında müşterilerine sunduğu diğer olanaklar ile de dikkat çekiyor.

Araba almak için kredisini Vakıfbank'tan çekecekler 60 ay vade olanağından faydalanacaklar. Banka müşterilerine kısa veya uzun vadeli ödeme planları için faiz farkı uygulamıyor. Vakıfbank taşıt kredisinde kullanılan kredi limiti aracın değerine göre değişir. Araç 120 bin TL'den ucuz ise kredi oranı yüzde 70 seviyesinde olur. Eğer araç 120 bin TL'den pahalı ise kredi limiti yüzde 50 oranında verilir.

30 Bin TL Vakıfbank Taşıt Kredisinin 60 Ay Vadeli Ödeme PlanıVakıfbank'tan 30 bin TL taşıt kredisi kullanıp ikinci el araba almak isteyenler geri ödemeleri 60 ay vade ile yapmak istediklerine ödemelerini aylık 783 TL taksitle yapacaklar. 5 yıl sonunda 30 bin TL kredi toplam 47 bin 143 TL olarak uygulanacak.

DİĞER BANKALARIN TAŞIT KREDİSİ ORANLARI

Vakıfbank dışında diğer bankaların kredi faiz oranlarına bakıldığında, en düşük faiz oranında listenin ikinci sırasında Akbank bulunuyor. Akbank aylık yüzde 1.43 faizle kredi sağlıyor. İNG Bank ise aylık yüzde 1.44 faiz oranıyla kredi veriyor.60 ay vadeli kredi kullanıldığında diğer özel bankalar ile bazı katılım bankalarının ödeme planları yukarıda yer alan tablodaki gibi oluyor.
Yorumlar (0)