Uygun Faiz Ve 60 Ay Vade İle Sıfır Kilometre Otomobil Sahibi Yapan Taşıt Kredisi Kampanyası Halkbank'ta

Yeni bir otomobil satın almak isteyen isteyen vatandaşlar taşıt kredisi kampanyalarını mercek altına aldılar. Sıfır kilometre araçlar için avantajlı taşıt kredisini hangi bankalar veriyor. Halkbank taşıt kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir?

Uygun Faiz Ve 60 Ay Vade İle Sıfır Kilometre Otomobil Sahibi Yapan Taşıt Kredisi Kampanyası Halkbank'ta
Türkiye'de sıfır kilometre bir otomobil satın almak isteyenler bu işlemi taşıt kredisi kullanarak kolay bir şekilde yerine getirebiliyorlar. Bankalar tarafından temin edilen taşıt kredilerinden yararlanan vatandaşlar yeni arabalarına kısa bir süre içerisinde kavuşabiliyorlar. Kamu bankaları taşıt kredisi kampanyalarını araştıran vatandaşlar en çok da Halkbank'ın taşıt kredisi kampanyasının şartlarını merak ediyorlar. Halkbank taşıt kredisi kampanyası şartları nelerdir?

HALKBANK TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Halkbank tarafından müşterilerin çeşitli alanlardaki finansal destek ihtiyaçlarına çözüm üretilmesine devam ediliyor. Halkbank müşterileri için banka tarafından uygun faizli taşıt kredisi kampanyası düzenleniyor. Üstelik bu kampanya kapsamında dileyen müşteriler taşıt kredisinin ilk taksitini 2 ay erteleyebiliyorlar. Müşteriler taşıt kredisi ödeme planını da kendileri belirliyorlar. İsteyen müşteriler artan taksitli, azalan taksitli ve sabit taksitli olarak ödeme planlarını oluşturabiliyorlar. Böylelikle her müşteri kendi bütçe durumuna göre geri ödeme planı meydana getirebiliyor.

120 BİN TL HALKBANK TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA

Halkbank'tan 120 Bin TL taşıt kredisi kullanmak isteyen müşterilere banka tarafından 60 ay vade uygulanıyor. Bu taşıt kredisi kapsamında müşterilere aylık yüzde 1,54 kredi faizi uygulanmaktadır. 60 ay vadeli 120 Bin TL taşıt kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 3.326 TL kredi taksiti öderler. Vade sonunda ödenen toplam kredi ödemesi ise 199.577 TL olmaktadır. Bu taşıt kredisinin 5 yıllık maliyeti ana para haricinde 79.577 TL'dir.HALKBANK TAŞIT KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Halkbank'tan taşıt kredisi kullanmak isteyen müşteriler sıfır kilometre araçlar için verilen taşıt kredisi başvurularını nasıl yapabileceklerini merak etmektedirler. Halkbank taşıt kredisi kampanyası başvuruları banka şubelerinden yapılmaktadır. Otomobil sahibi olmak isteyen müşteriler kendilerine en yakın Halkbank şubesine giderek taşıt kredisi başvurusunda bulunabilir.

Emlak365.com
Yorumlar (0)