Vakıfbank 1.044 TL Taksitle Taşıt Kredisinde En Avantajlı Seçeneği Sunacak!

Vakıfbank 40 bin TL değerindeki taşıt kredisini 1.

Vakıfbank 1.044 TL Taksitle Taşıt Kredisinde En Avantajlı Seçeneği Sunacak!
Vakıfbank 40 bin TL değerindeki taşıt kredisini 1.044 TL taksit ödemesi ile sunarak, Mart ayında taşıt kredilerinde en avantajlı ödeme planını sunan banka oldu. Diğer bankalarda minimum %1,44 faiz oranı uygulanırken Vakıfbank Mart ayında %1,34 faiz oranı ile taşıt kredisi kullandıracak. Diğer yandan 60 ay uzun vade imkanı ile müşterileri için ekstra avantajı sağlayacak.

Vakıfbank’ın %1,34 Faizli Taşıt Kredisi Lider Oldu!

ING ve Akbank sırası ile %1,44 ve %1,45 faiz oranlarını sunarak bankalar arasından en avantajlı taşıt kredisini sunan diğer seçenekler arasına yerleştiler. Vakıfbank ise Mart ayında 40 bin TL limitli taşıt kredisini 60 ay gibi avantajlı bir vade süresi, %1,34 faiz oranı ve aylık 1.044 TL taksitler ile sunuyor.

Bankalar arasından en avantajlı ödeme planı bilgileri ile sunulan bu krediye başvurular ise Vakıfbank şubelerinden kabul edilecek. Diğer bankalarda minimum 1.076 TL rakamında olan aylık taksitler ise Vakıfbank tarafından 1.044 TL olarak talep edilecek.

Kredinin Başvuru Şartları Neler?

Başvuru için uygunluk sağlanması gereken şartlar bulunuyor. Krediye başvuru gerçekleştirmek için TC vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, ehliyete sahip olmak ve gelir belgesi veya maaş bordosu sunabilmek gerekiyor. Bu şartları sağlayanlar ise kendilerine en yakın Vakıfbank şubesinden bu avantajlı taşıt kredisini talep edebilecekler.

Evrak Teslimi ve Başvuru Aşaması

Başvuruda şubede yer alan müşteri temsilcilerine ilk olarak evrak teslimi gerçekleştirilecek. Bu işlem ardından kişi ‘’Vakıfbank %1,34 faiz oranlı taşıt kredisi başvuru formu’’ doldurarak talebini rahatlıkla iletecek. Evrak tesliminde ise TC kimlik kartı fotokopisi, maaş bordrosu veya gelir belgesi, isme düzenlenmiş bir adet fatura talep ediliyor.

Başvurularını tamamlayanlar en geç 7 iş günü içinde kredilerinin onaylanıp onaylanmadığı hakkında SMS ile bildirim alacaklar. Onay alanlar ise 40 bin TL taşıt kredisini aylık 1.044 TL taksitler ile kullanacak.
Yorumlar (0)