Vakıfbank 2. El Taşıt Kredisi Kampanyasının Şartları Nelerdir? 50.000 TL Kredi Çekenler Aylık Kaç TL Taksit Öderler?

Türkiye'de yeni bir otomobil satın almak isteyen müşteriler gelen ÖTV zamları neticesinde artık sıfır otomobillerden ziyade ikinci el otomobilleri satın almayı tercih etmeye başladılar.

Vakıfbank 2. El Taşıt Kredisi Kampanyasının Şartları Nelerdir? 50.000 TL Kredi Çekenler Aylık Kaç TL Taksit Öderler?

Türkiye'de yeni bir otomobil satın almak isteyen müşteriler gelen ÖTV zamları neticesinde artık sıfır otomobillerden ziyade ikinci el otomobilleri satın almayı tercih etmeye başladılar. Bu nedenle bankaların ikinci el taşıt kredisi kampanyaları araştırılmaya başlandı. Vakıfbank 2. el taşıt kredisi şartları nelerdir?

Türkiye'de son yapılan ÖTV zamlarının ardından vatandaşlar yen bir otomobil satın alırken sıfır kilometre araçlar yerine ikinci el otomobilleri tercih etmeye başladılar. Bu nedenle bankalar tarafından başlatılan ikinci el taşıt kredilerine olan ilgi artmaya başladı.İKİNCİ EL ARAÇLAR İÇİN KREDİ İMKANI!İkinci el otomobiller için kredilendirme imkanı tanıyan bankalardan olan Vakıfnbank da müşterilerine yönelik avantajlı bir kampanyaya imza attı. Vakıfbank'tan taşıt kredisi kullanan müşteriler ikinci el araçlar için uygun finansman desteğini alabiliyorlar.Vakıfbank ikinci el taşıt kredisi kampanyası kapsamında müşteriler 120.000 TL'ye kadar olan kredilerde 60 aya kadar vade imkanı; daha yüksek tutarlı kredilerde ise 48 ay vade imkanı kullanabiliyorlar. Ayrıca bu krediyi kullanan müşterilere hayat sigortası zorunluluğu uygulanmıyor.VAKIFBANK İKİNCİ EL TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMAVakıfbank ikinci el taşıt kredisi kampanyasında müşterilere 60 ay vadeli kredilerde aylık yüzde 1,15 kredi faizi uygulanıyor. Bu kapsamda 60 ay vadeli 50.000 TL ikinci el taşıt kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 1.230 TL kredi taksiti ödüyorlar.Emlak365.com


Yorumlar (0)