Vakıfbank 3 Ay Ödemesiz 3 Ayda Bir Taksitli 2. El Araba Kredisi! 60 Ay Vadeli 50.000 TL

Vakıfbank ikinci el araba alacak olan müşterilerinin 8 yaşına kadar olan araçları için kredi sağlıyor. İkinci el araç kredisi kampanyası kapsamında özel olanaklar sunan Vakıfbank en düşük oranlardan birini sunuyor.

Vakıfbank 3 Ay Ödemesiz 3 Ayda Bir Taksitli 2. El Araba Kredisi! 60 Ay Vadeli 50.000 TL
Vakıfbank'ın ikinci el taşıt kredisinde sunulan özelliklerin başında alınacak aracın yaşına dair uyguladığı koşul geliyor. Çok sayıda banka müşterilerinin en fazla 5 yaşına kadar araç almaları durumunda kredi olanağı sunuyor. Ancak Vakıfbank müşterilerinin 8 yaşına kadar araçları için kredi sağlıyor.

VAKIFBANK TAŞIT KREDİSİ

Vakıfbank'ın şu dönemde iki farklı taşıt kredisi olanağı bulunuyor. Birinci kampanya sıfır araç alımları için geçerli olurken ikinci kampanya ikinci el araç alımları için geçerli. Birçok bankaya göre düşük faiz oranı ile kredi sağlayan Vakıfbank iki kampanyada da eşit faiz uyguluyor.

Nisan ayı ortası itibariyle Vakıfbank'ın sıfır araç alımlarına sunduğu aylık taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1.50 bandında bulunuyor. Bu faiz oranı aynı zamanda ikinci el taşıt kredisi alımları için de geçerli. Müşteriler ister 24 ay vadeli ister 60 ay vadeli kredi kullansınlar sunulan bu faiz oranı değişmiyor.

3 AY ÖDEMESİZ DÖNEM SEÇENEKLİ

Vakıfbank'ın ihtiyaç kredisi kullanımlarında, konut kredisi kullanımlarında ve taşıt kredisi kullanımlarında sunduğu en önemli özellik, müşterilerin esnek ödeme seçenekleri.

3 Ay Ödeme Yok

Talep eden müşterilerine farklı ödeme seçenekleri sunan Vakıfbank'ın pandemi sürecinde başlattığı seçenekler halen devam ediyor. Müşteriler Vakıfbank2tan araba alımı için kredi talep ettiklerinde ilk ödemelerini 3 ay sonra yapabilirler. Nisan ayında kredi çeken bir müşteri ödemelere Temmuz ayında başlayabilir.

3 Ayda Bir Ödemeli

Vakıfbank'ın 3 ay ödeme erteleme olanağının dışında ayrıca farklı ödeme seçenekleri de mevcut. Müşterilerin talepleri doğrultusunda Vakıfbank Aylık eşit taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, Son taksit balon ödemeli, ve Değişken taksitli seçenekler sunuyor. Eğer müşteriler aylık eşit taksit yerine daha uzun aralıklı bir ödeme planı tercih ederlerse krediler 3 ayda bir taksitli ödenebilir.

60 AY VADELİ 50.000 TL TAŞIT KREDİSİ60 ay vade olanağı ile 50.000 TL ikinci el taşıt kredisi kullanacak olan bir müşteri kredi geri ödemelerini aylık yüzde 1.50 faiz, yıllık yüzde 24 maliyet ile yapacaklar. 50 bin TL kredi kullanımı için aylık 1369 TL taksit ödenir. Kredi geri ödemelerinde müşteriler talep ettikleri ödeme planlarını seçebilirler.

Kampanyalı taşıt kredisi kullanımları için başvuru işlemleri Vakıfbank şubelerine yapılır.
Yorumlar (0)