Vakıfbank'tan 1.369 TL Taksitle 60 Ay Vadeli 50 Bin TL İkinci El Taşıt Kredisi

Yeni bir otomobil satın almak isteyenlerin taşıt kredisi arayışları devam ediyor. En uygun faizli taşıt kredilerini araştıran vatandaşların son günlerde dikkatlerini Vakıfbank'ın taşıt kredisi kampanyası çekiyor. Vakıfbank taşıt kredisi kampanyası şartları nelerdir? 

Vakıfbank'tan 1.369 TL Taksitle 60 Ay Vadeli 50 Bin TL İkinci El Taşıt Kredisi

Yaz tatiline yeni bir otomobil ile girmek isteyen vatandaşlar finansman sorununu aşabilmenin yollarını araştırmaya devam ediyorlar. Birikimleri yeni bir araç satın almak için yetmeyen vatandaşlar taşıt kredisi ile bu sorunu aşmak istiyorlar. Bu kapsamda vatandaşlar bankaların taşıt kredisi kampanyalarını incelerken en düşük maliyetli ikinci el otomobil taşıt kredisi kampanyasını bulmaya çalışıyorlar. 

VAKIFBANK 2. EL TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA

İkinci el araba alırken en avantajlı finansman desteklerinden birisini de müşterilerine Vakıfbank sağlıyor. Vakıfbank ikinci el araçlar için müşterilerine 60 aya kadar vade imkanı ile taşıt kredisi veriyor. Bu kredi imkanından yararlanmak isteyen müşteriler aynı zamanda çok sayıda fırsatı da kullanabiliyorlar. 

60 ay vadeli taşıt kredisi kullanmak isteyen müşteriler aynı zamanda Vakıfbank'ın esnek ödeme imkanlarından da yararlanabiliyorlar. Bu kapsamda çeşitli ödeme seçenekleri arasından birisini seçen müşteriler bütçelerini sarsmadan otomobil sahibi oluyorlar. Aylık eşit taksitli, 3 ay ödemesiz ve sonrasında aylık eşit taksitli, 3 ayda bir taksitli, son taksit balon ödemeli ve değişken taksitli olarak taşıt kredisi kullanılabiliyor. 

İkinci el otomobil satın alırkjen 60 ay vadeli 2. el taşıt kredisi kullanmak isteyen müşterilerin bu vade imkanından yararlanabilmeleri için bir şart bulunuyor. Satın alınacak olan ikinci el otomobilin kasko değerinin 120 Bin TL'nin üzerinde olmaması gerekiyor. Bu durumda taşıt kredisinin vade sayısı 48'e düşebiliyor. Bu şartı yerine getirenler ise 60 ay vadeli taşıt kredisi kullanabiliyorlar. 

50 BİN TL KREDİ HESAPLAMA

Vakıfbank'tan ikinci el taşıt kredisi kullanan müşterilere banka tarafından kredi hesaplamasında yalık yüzde 1,50 kredi faizi uygulanıyor. 60 ay vadeli 50 Bin TL ikinci el taşıt kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 1.369 TL kredi taksiti ödeyerek otomobil sahibi olabiliyorlar. Bu kredinin maliyet hesaplamasında efektif yıllık faiz oranının ise yüzde 24 olduğu bildirildi. 

Yorumlar (0)