Vakıfbank’tan Araç Sahibi Olmak İstiyorum Diyenlere Yeni 3 Ay Ertelemeli Taşıt Kredisi Destek Kampanyası!

vakifbanktan-arac-sahibi-olmak-istiyorum-diyenlere-yeni-3-ay-ertelemeli-tasit-kredisi-destek-kampanyasi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2020 yılında yaşanan pandemi şoku ile rekor üzerine rekor kıran araç fiyatları yıl sonuna doğru düşüş eğilimine girmişti. 2021 yılında hem talepte yaşanan sert düşüş hem de döviz kurlarında yaşanan geri çekilmenin ardından rekor fiyatlara yükselen araç fiyatlarında geri çekilme hızlanmıştı.

Mart ayı itibari ile sıfır araç markaları 80 bin liraya varan fiyat indirimleri yaparken ikinci el araç fiyatları için ise yüzde 20’ye yakın bir geri çekilme yaşandı. Yaşanan bu düşüşün ardından yüksek fiyat nedeni ile beklemede kalan vatandaş tekrar alıma yöneldi. Araç piyasası yeniden canlanmaya başlarken bankaların taşıt kredisi paketleri de güncellendi.

EN UYGUN ARAÇ KREDİSİ VEREN BANKA VAKIFBANK’TAN 3 AY ÖDEMESİZ DÖNEMLİ TAŞIT KREDİ DESTEĞİ KAMPANYASI! 

Kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank araç kredisi kampanyası ile beraber 60 aya kadar vadeli olmak üzere taşıt kredisi desteği sunulacağı açıklandı. Verilen kredi desteğinden hem sıfır araç hem de 2.el taşıt kredisi çekmek isteyen kişiler yararlanabilecek.

Kampanyadan yararlanarak kredi çeken kişilere talep etmeleri durumunda;

Aylık eşit taksitli,

3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli,

3 ayda bir taksitli ve

Son taksit balon ödemeli Değişken taksitli olmak üzere 4 farklı ödeme seçeneği sunulacak.

VAKIFBANK TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ, TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA İŞLEMİ İLE AYLIK KAÇ TL TAKSİT ÖDENİR?

Vakıfbank araç kredisi faiz oranı kampanya özel olarak yüzde 1.34 seviyesine çekildi. Bu oran ile bankalar arasında en uygun araç kredisi veren banka Vakıfbank oldu.

Vakıfbank araç kredisi aylık taksit tutarı ise 60 ay vadeli 50 bin TL araç kredisi paketinde bin 305 TL olarak gerçekleşecek. Vakıfbank taşıt kredisi başvurusu Vakıfbank şubeleri, mobil şube ve internet sitesi üzerinden online olarak istenilen bilgilerin eksiksiz olarak girilmesi ile yapılabilecek.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir