TAŞIT KREDİSİ

Vakıfbank’tan Müjde! İkinci El Taşıt Kredisinde Yüzde 1,48 Faiz Uygulanıyor!

Vakıfbank ikinci el araç almak isteyenler için Yüzde 1,48 faiz oranlı ve eşit ödeme taksitli araç kredisini sunuyor. Başvuruların ise şubelerden kabul edileceği açıklandı.

Vakıfbank %1,48 faiz oranlı bu avantajlı kredisine sadece kendi banka müşterilerine değil tüm bankaların müşterilerine sunacak. İkinci el kampanyalı taşıt kredisinde sunulan maksimum vade süresi ise 48 ay olarak açıklandı. İkinci el taşıt kredisini ise kampanyalı koşullarda 100 bin TL üst limite kadar talep etmek mümkün hale geldi.

Kredi Ödeme Planı Detayları

Kampanyalı ikinci el taşıt kredisi eğer 100 bin TL üst limit ile talep edilirse, kredi için %1,48 faiz maksimum 48 ay vade süresi ve aylık 3.113 TL taksitler ödeme planında yer alacak. Bu kredi kapsamında ödemeler ise eşit taksit tutarları üzerinden yapılıyor.

Eğer ikinci el taşıt kredisi 30 bin TL değerinde kullanılırsa 48 ay vade ve %1,48 faiz oranı üzerinden 934 TL’lik ödeme planı taksitleri karşılanacak. İkinci el taşıt kredisinin 50 bin TL değerinde kullanılması halinde yine %1,48 faiz oranı ve maksimum 48 ay vade süresi seçimi kapsamında 1.557 TL’lik ödeme planı taksitleri karşılanacak. Uygun taksit ve faiz oranını gündeme getiren kredinin başvuruları için ise belirli şartlar gündeme getirildi.

Şartlar

İkinci el kampanyalı taşıt kredisinden yararlanmak isteyenlerin yasal takibe düşmüş kredi katı ve kredi borçlarının olmaması gerekiyor. Aynı zamanda 1500 puanlık kredi notunun altında yer alan kişilerin onay alma koşulları ise 1500 kredi puanının üstünde olanlara göre çok daha düşük olacak. Kredi alımında maaş bordrosu veya gelir belgesinin ise şubelerden teslim edilmesi gerekiyor. Bu şartları sağlayanların kampanyalı kredi başvuruları kabul edilecek.

Başvuru

Başvuru yapmak isteyenler, TC kimlik kartı fotokopisi, sürücü belgesi, isme düzenlenmiş elektrik, su veya doğalgaz faturası, maaş bordrosu veya gelir belgesi, ikamet belgesi evrakları ile kendilerine en yakın Vakıfbank şubesine giderek, müşteri temsilcileri ile görüşecekler. Burada ‘’ kampanyalı ikinci el taşıt kredisi başvuru talep formu’’ doldurulup, imzalanarak başvuru tamamlanacak.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir