TAŞIT KREDİSİ

Vakıfbank'tan Sıfır Araç Alacaklara 3 Ay Ertelemeli 60 Ay Vadeli Taşıt Kredisi!

Araba sahibi olmak isteyen kişiler için Vakıfbank 60 ay vadeli taşıt kredisi kampanyası başlattı. Vakıfbank sıfır araç kredisi kampanyası, faiz oranları ve başvuru şartları haberimizde...

Araba sahibi olmak isteyen kişiler için Vakıfbank 60 ay vadeli taşıt kredisi kampanyası başlattı. Vakıfbank sıfır araç kredisi kampanyası, faiz oranları ve başvuru şartları haberimizde…

Bankaların kredi faiz oranlarında yaşanan hızlı yükseliş devam ederken araç sahibi olmak isteyen kişiler de kredi kampanyalarını araştırmayı sürdürüyor. Araba sahibi olmak isteyen kişiler için özel kampanya düzenleyen bankalar arasına Vakıfbank’ta katıldı. 

Vakıfbank sıfır araç kredisi kampanyası ve ikinci el taşıt kredisi kampanyası olmak üzere iki farklı seçenek sunarken sıfır araç kredisinde 60 ay vadeli kredi kullanma seçeneği sundu.

VAKIFBANK SIFIR ARAÇ KREDİSİ KAMPANYASI 

Sıfır araç almak isteyen kişiler için Vakıfbank 60 ay vadeli 50 bin TL kredi kullanma imkanı sundu. Vakıfbank 0 Km Taşıt Kredisi Kampanyası kapsamında sunulan kredi faiz oranı yüzde 1.52 olarak duyurulurken kredi vadesi 60 ay ile sınırlandırıldı. 

Yapılan açıklamada kredi çekmek isteyen kişilere aylık eşit taksitli, 3 ay ertelemeli, 3 ay da bir taksit ödemeli, son taksit balon ödemeli ve değişken taksitli olmak üzere 5 farklı ödeme seçeneği ile kullanıma sunulan kredi paketinde nihai fatura değeri 120 bin lirayı aşan otomobillerde, bedelin 120 bin liraya kadar olan kısmı için yüzde 70 oranında, 120 bin liranın üstünde olan kısım için ise yüzde 50’sine kadar kredi kullanma imkanı sunulacak. 

Nihai fatura değeri 120 bin lira ve daha altında olan taşıt alımları için Vakıfbank 60 ay vadeli taşıt kredisi kullanma imkanı sunarken bu tutarın üzerinde olan araç alımları için ise 300 bin liraya kadar olan kredi taleplerinde 48 ay ve 750 bin liraya kadar olan kredi paketlerinde ise 36 ay vadeli taşıt kredisi desteği sunulacak. 750 bin lirayı aşan kişilerin taşıt kredisi talepleri ise 24 ay vadeli olarak onaylanacak.

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir