Vakıfbank'tan Sıfır Araç Almak İsteyenlere Özel 3 Ay Ertelemeli 60 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Kampanyası!

Araba sahibi olmak isteyen kişiler için taşıt kredisi faiz oranları yükselmeye devam ederken Vakıfbank sıfır taşıt kredisi kampanyası ile düşük maliyetli nakit para desteği sunuyor.

Vakıfbank'tan Sıfır Araç Almak İsteyenlere Özel 3 Ay Ertelemeli 60 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Kampanyası!

Araba sahibi olmak isteyen kişiler için taşıt kredisi faiz oranları yükselmeye devam ederken Vakıfbank sıfır taşıt kredisi kampanyası ile düşük maliyetli nakit para desteği sunuyor. Vakıfbank araç kredisi kampanyası detayları haberimizde...

Emlak365.com / Vakıfbank araç sahibi olmak isteyen kişiler için 60 ay vadeli kredi desteği sunuyor. VAKIFBANK ARAÇ KREDİSİ KAMPANYASI! Vakıfbank sıfır araç kredisi kampanyası ile 60 aya varan vadelerle düşük faizli nakit para desteği sunuyor. Araba sahibi olmak isityorum diyen ancak yeteri kadar nakit para birikimi olmayan kişiler için başlatılan kredi kampanyası kapsamında fatura bedeli 120 bin liraya kadar olan araçlarda 60 ay vadeli taşıt kredisi desteği sunulurken 120 bin lirayı aşan sıfır araç paketleri için ise 300 bin liraya kadar 48 ay vadeli ve 750 bin liraya kadar olan araçlarda 36 ay vadeil ve üzeri araçlarda ise 24 aya kadar vadeli taşıt kredisi desteği sunulacak. Kredi kullanan kişilere isterlerse 3 ay ödemesiz dönemli ve 3 ayda bir ödemeli kredi seçenekleri de sunulacak. 

VAKIFBANK SIFIR ARAÇ KREDİSİ HESAPLAMA! TAŞIT KREDİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?Taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1.57 olarak uygulanırken kampanyadan yararlanarak 60 ay vadeli 50 bin lira taşıt kredisi kullanan kişilerin aylık taksit ödemeleri 1.398,29 TL olarak gerçekleşecek. Kredi başvurusu onaylanan kişilere istemeleri halinde ilk taksit ödemesi için 3 ay erteleme imkanı sunulacak. Yine isteyen kişiler için son taksit balon ödemeli olacak şekilde düşük faizli kredi kullanma imkanı da sunulacak. 

Yorumlar (0)