Yapı Kredi Bankası'ndan Müşterilerine Kolay Taşıt Kredisi Veriliyor!

Türkiye'de yeni bir otomobil satın almak isteyen vatandaşlar bankalarca temin edilen taşıt kredileri ile bu isteklerine kavuşabiliyorlar.

Yapı Kredi Bankası'ndan Müşterilerine Kolay Taşıt Kredisi Veriliyor!

Türkiye'de yeni bir otomobil satın almak isteyen vatandaşlar bankalarca temin edilen taşıt kredileri ile bu isteklerine kavuşabiliyorlar. Müşterilerine bu imkanı tanıyan Yapı Kredi Bankası sıfır ve ikinci el araçlar için taşıt kredisi veriyor.

Yeni bir otomobil almak isteyen vatandaşlar bankaların taşıt kredisi imkanlarından faydalanarak bu hedeflerine ulaşabiliyorlar. Türkiye'de Yapı Kredi Bankası müşterilerine bu fırsatı sunan bankalar arasında yer alıyor.48 AYA KADAR VADE İMKANIYapı Kredi Bankası'ndan taşıt kredisi kullanmak isteyen vatandaşlara 48 aya kadar vade imkanı tanınıyor. Kredi faizleri konusunda bilgilendirme yapan Yapı Kredi Bankası'nın internet sitesinde yer alan verilere göre tüm vadeler için sıfır ve ikinci el otomobillerde aylık yüzde 1,22 faizle taşıt kredisi veriliyor.TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANIYapı Kredi Bankası'ndan sıfır kilometre ve ikinci el araçlar için 48 ay vadeli 20.000 TL taşıt kredisi kullanan müşteriler aylık 582 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin yıllık faiz maliyeti ise yüzde 19,2 oluyor. Yine bu kredi için Yapı kredi Bankası müşterileri 127,75 TL toplam masraf ile karşılaşıyorlar.EKSPERTİZ SÜRECİ OLMADAN TAŞIT KREDİSİÖte yandan Yapı kredi Bankası'ndan edinilen bilgilere göre ikinci el araçlar için verilen taşıt kredisinde 10 yaşına kadar olan tüm araçlar kredilendirilebiliyor. Ayrıca banka şubelerine giderek kredi başvurusu yapan müşteriler ekspertiz süreci ile de vakit kaybetmiyorlar.Emlak365.com


Yorumlar (0)