Yaza Otomobilsiz Girmek İstemeyenlere Halkbank'tan 50 Bin TL Taşıt Kredisi 1.385 TL Taksitle

Otomobil satın almayı düşünen vatandaşların finansman arayışları devam ediyor. Bankaların taşıt kredisi kampanyalarını inceleyen vatandaşlar kendi bütçelerine en uygun taşıt kredisi kullanmak bulmak istiyorlar. Halkbank taşıt kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir?

Yaza Otomobilsiz Girmek İstemeyenlere Halkbank'tan 50 Bin TL Taşıt Kredisi 1.385 TL Taksitle

Türkiye'de normalleşmenin 1 Haziran'dan sonra hızlı bir şekilde gerçekleşeceğinin belli olmasının ardından yaz aylarına otomobilsiz girmek istemeyen vatandaşlar finansal hesaplamalarını yapmaya başladılar. Bunun için bankalarca temin edilen taşıt kredisi kampanyalarını araştıran vatandaşlar bütçelerine en uygun taşıt kredisi kampanyasını bulmak istiyorlar. 

HALKBANK TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI

Taşıt kredisi kampanyaları içerisinde Halkbank tarafından düzenlenen taşıt kredisi kampanyası daha çok talep görmeye başladı. Otomobil satın almak için müşterilerin yanında olan ve finansman desteği sağlayan Halkbank kredi başvurusu sürecinden taşıt kredisi borcu geri ödemesine kadar tüm süreçlerde büyük kolaylıklar sağlıyor. Uygun imkanlarla taşıt kredisi kullanmak isteyen müşterilere cidid fırsatlar sunan Halkbank bu şekilde hem müşterilerinin araç sahibi olmalarını sağlarken diğer taraftan da otomobil sektörüne de destek vermiş oluyor. 

ESNEK ÖDEME SEÇENEKLERİ AYAKLARI YERDEN KESİYOR

Halkbank'ın açıkladığı taşıt kredisi kampanyası özelliklerine göre müşterileri banka tarafından tüm kolaylıklar veriliyor. Dileyen müşteriler taşıt kredisi geri ödemelerini azalan taksit olarak planlayabiliyorlar. Bu şekilde önce yüksek kredi taksiti ödeyen vatandaşlar ardından daha düşük miktarlı taksitlerle borçlarını bitirebiliyorlar. Bir diğer seçenek olan artan taksitli geri ödeme planında ise müşteriler önce düşük miktarlı taksitler ödeyip bütçelerini toparladıktan sonra yüksek miktarlı taksitlerle kredi borçlarının tamamını ödeyebiliyorlar. 

HALKBANK 50 BİN TL TAŞIT KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA

Halkbank'tan taşıt kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,54 kredi faizi uygulanıyor. Bu kredi faizi ile müşteriler 120 Bin TL altında kullandıkları taşıt kredilerinde 60 ay vade fırsatrını kullanabiliyorlar. Halkbank taşıt kredisi kampanyası kapsamında 60 ay vadeli 50 Bin TL kredi kullanan  müşteriler bankaya her ay 1.385 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda ise müşterilerin bankaya ödedikleri toplam tutar 83.157 TL oluyor. 

Yorumlar (0)