Yeni Bir Otomobil Almak İsteyenlere ICBC Turkey'den Düşük Faizli Ve 5 Yıl Vadeli Taşıt Kredisi Fırsatı!

Yeni bir otomobil alarak konforlu bir araca sahip olmak isteyen vatandaşlar bankalardan konut kredisi alaraködeme kolaylığı ile bu isteklerini yerine getiriyorlar.

Yeni Bir Otomobil Almak İsteyenlere ICBC Turkey'den Düşük Faizli Ve 5 Yıl Vadeli Taşıt Kredisi Fırsatı!

Yeni bir otomobil alarak konforlu bir araca sahip olmak isteyen vatandaşlar bankalardan konut kredisi alaraködeme kolaylığı ile bu isteklerini yerine getiriyorlar. Vatandaşlar en uygun taşıt kredisini kullanmak için bankaların kampanyalarını araştırıyorlar. ICBC Turkey de uygun taşıt kredisi veren bankalar arasında bulunuyor. ICBC Turkey taşıt kredisi şartları nelerdir?

Türkiye'de otomobil satışları yüksek rakamlarla devam ediyor. Fiyatların yükselişine rağmen talep fazlalığı nedeniyle vatandaşlar bankalara başvururak taşıt kredisi kullanmak istediklerini bildiriyorlar. Bankalar ise yoğun talep karşısında yeni taşıt kredisi kampanyaları ile müşterilerine hizmet vermeyi sürdürüyorlar.60 AY VADE İLE TAŞIT KREDİSİTürkiye'de kredi faiz oranları açısından düşük rakamlar belirleyen bankalardan olan ICBC Turkey de müşterilerine çok uygun imkanlarla taşıt kredisi kullandırıyor. Banka tarafından yapılan kampanya bilgilendirmesine göre taşıt kredilerinde 60 aya kadar vade imkanı tanınıyor. Müşteriler taşıt kredisi kullanıp hayallerindeki otomobili satın alıyorlar ve 5 yıllık sürede çekilen krediyi geri ödüyorlar.DÜŞÜK KREDİ FAİZİICBC Turkey'in yaptığı bir diğer bilgilendirme ise taşıt kredisi faiz oranında oldu. Bankanın kampanya açıklamasına göre 60 ay vadeli taşıt kredilerinde müşterilere aylık yüzde 1,17 kredi faizi uygulanıyor.75.000 TL TAŞIT KREDİSİ İÇİN AYLIK KAÇ TL TAKSİT ÖDENİRICBC Turkey'den 60 ay vadeli 75.000 TL taşıt kredisi kullanan müşteriler 5 yıl boyunca bankaya her ay 1.857 TL kredi taksiti ödüyorlar. Banka tarafından müşterilerden bu kredi için tahmini olarak 393 TL kredi masrafı alınıyor.Emlak365.com


Yorumlar (0)