Yeni Otomobil Almak İsteyenlere Finansman Desteği! İş Bankası'ndan 60 Ay Vadeli 80.000 TL Taşıt Kredisi İçin Kaç TL Taksit Ödenir?

Türkiye'de otomobil satın almak isteyen vatandaşlara finansman desteği bankaların taşıt kredileri aracılığı ile veriliyor. İş Bankası, müşterilerine düzenlediği taşıt kredisi kampanyası ile avantajlı imkanlar sunuyor. İş Bankası taşıt kredisi kampanyasının şartları nelerdir?

Yeni Otomobil Almak İsteyenlere Finansman Desteği! İş Bankası'ndan 60 Ay Vadeli 80.000 TL Taşıt Kredisi İçin Kaç TL Taksit Ödenir?

Türkiye'de normalleşme sürecinde otomobil satın almak isteyen vatandaşların sayısı oldukça çoğaldı. Bu sayının artmasında bankaların avantajlı taşıt kredisi kampanyalarının etkisi çok büyük oldu. İş Bankası da bu kapsamda müşterilerine yeni bir otomobil sahibi olabilmeleri için finansman desteği veriyor.

İŞ BANKASI TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANI!

İş Bankası tarafından açıklanan taşıt kredisi kampanyasına göre müşterilere 60 aya kadar vade imkanı sunuluyor. Kampanya kapsamında 60 ay vadeli olarak kullanılan taşıt kredisi için banka aylık yüzde 0,87 faiz uyguluyor.

80.000 TL TAŞIT KREDİSİ İÇİN AYLIK KAÇ LİRA TAKSİT ÖDENİR

İş Bankası'ndan taşıt kredisi ürününü kullanan müşteriler 80.000 TL kredi çektiklerinde aylık 1.800 TL taksit ödüyorlar. Vade sonunda ise İş Bankası taşıt kredisi kampanyası kapsamında bankaya toplamda 108.058 TL ödeme yapılmış oluyor.

İŞ BANKASI TAŞIT KREDİSİ MASRAFLARI NELERDİR?

Bankalardan kredi kullanan müşterilerin en çok merak ettikleri konu ise kredi masrafı olarak kendilerinden kesilecek olan ücretler oluyor. İş Bankası'nın 60 ay vadeli 80.000 TL taşıt kredisi kampanyasından yararlanan müşteriler 420 TL kredi tahsis ücreti, 22,75 TL taşınır ve taşınmaz rehin tesis ücreti ve 1.750 TL kasko sigortası ücreti olmak üzere toplamda 2.192 TL masraf ödemesi yapıyorlar.

Emlak365.com

Yorumlar (0)