TAŞIT KREDİSİ

Yüksek Faizle Kredi Kullananlar Dikkat! Ziraat Bankası Yeni Transfer Kredisini Duyurdu

Ziraat Bankası yeni bir kredi kampanyasını müşterilerine duyurdu. Banka tarafından yapılan yeni açıklamada başka bankalarda yüksek faizle taşıt kredisi kullanan müşterilerin borçlarını Ziraat Bankası'na taşıyabilecekleri ifade edildi. Ziraat Bankası'ndan sağlanan yeni kredi detayları haberimizde.

Ziraat Bankası yeni bir kredi kampanyasını müşterilerine duyurdu. Banka tarafından yapılan yeni açıklamada başka bankalarda yüksek faizle taşıt kredisi kullanan müşterilerin borçlarını Ziraat Bankası'na taşıyabilecekleri ifade edildi. Ziraat Bankası'ndan sağlanan yeni kredi detayları haberimizde.

Ziraat Bankası yeni duyurduğu bir kredi kampanyası ile borç transferi sağlayacağını duyurdu. 

Banka araba almış olan vatandaşların kullandıkları taşıt kredilerine özel transfer kredisi vereceğini duyurdu. Ziraat Bankası’ndan yapılan kredi açıklamasını ve tüm detaylarını tek tek sizlere aktarıyoruz. 

ZİRAAT BANKASI’NDAN TAŞIT KREDİSİ YAPILANDIRMA 

Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesinden duyurulan transfer kredisine ilişkin açıklamada şu bilgiler verildi. “Başka bankalardan kullanmış olduğunuz taşıt kredinizi; Bankamızdan yapılandırın, düşük faiz seçeneklerimiz ile taksit tutarlarınızı azaltın.”

Transfer Kredi Özellikleri

Ziraat Bankası diğer bankalardan taşıt kredisi borçlarını taşıyacak olan müşterilerine sağlayacağı kredi imkanları için şu özellikleri açıkladı. 

* 0 km ve en fazla 5 yaşındaki taşıtlar için kredi kullandırılabilir. 60 aya kadar vade imkânı bulunmaktadır.

* Ruhsatında hususi olarak kaydedilmesi kaydıyla hafif ticari araçların (minibüs, kamyonet, pick-up) alımını finanse etmek amacıyla kredi kullandırılabilir.

* Araç üzerine Bankamız lehine rehin tesis edilir.

* Gerekli görüldüğü takdirde ek teminat istenebilir.

* Bankamız, bireysel kredi kullanan müşterilerine hayat sigortası ve kasko* ürünlerini sunmaktadır.

Ziraat Bankası taşıt kredisi transferlerinde uygulanacak olan faiz oranlarına ilişkin bir bilgi paylaşmadı. Vatandaşlar müşteri hizmetleri ve banka şubelerinden ödemelere ilişkin esasları öğrenebilirler. 

TRANSFER KREDİSİ BAŞVURU İŞLEMLERİ

Ziraat Bankası’ndan yapılan açıklamaya göre taşıt kredisi transferi için tek başvuru kanalı banka şubeleri. Size en yakın banka şubesinden başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Emlak365.com


Bir Yorum

  1. Ya bu haksızlık değilmi tasit kredisine yapılandırma var. Konuta yok biyle birşey varmı ya

  2. Şaka gibi! Ben olmasın demiyorum bu da olsun fakat peşine konut kredisi için yapılandırma da bekliyoruz, gelmeli. Şaka gibi olan ise başka bankadan yüksek faiz oranı ile kredi çeken müşteriyi düşünüyorken, kendilerinden yüksek faiz oranı ile kredi çekenleri umursamıyorlar. Umarım ziraat bankası konut kredisi yapılandırması da bir an evvel gelir. Bu kötü günlerde buna her zamankinden çok ihtiyacımız var.

  3. Arkadaş bu işin iyice suyu çıktı. Başka bankalardan taşıt kredidi kullananlara transfer yapılandırması yap. Kendi bsnkandsn konut kredisi çekenlere yok. Yazıklar olsun size.

  4. Bankalar dalga geçiyor resmen. Yok araba yaşı 5 olacakmış vs. Olmadı yapılandıracak kişi sarışın esmer kel bıyıklı olacak da deseydiniz. Tüketici ve en onemlisi konut nerde?

  5. Konut kuredisi yapılanmıyormu bu ne adaletsizlik..
    Artık kamu bankalarına bile güven kalmadı Allah sonumuzu hayretsin

  6. Böyle sıkıntılı bir dönemde bankaların ev kredi faizleri 0,79 oluyorsa yapılandırma da şart olmalı.0,99 la kredi çeken insanlar bu sıkıntili süreçte mağdur edilmemeli.ziraat bankası tekrar yapılandırma istiyoruz.

  7. Insanlar hayatinda bir evi olsun ister omur boyu bunun icin calisir devlet keyfe keder araba alanlari yapilandiracagina konut kredisi ceken insanlarinkini dusursun

  8. Aslında yanlışı biz yapıyoruz her reklama inanıp çekilen krediler hesaplanırken artıyor kredi talebi az olsun 0.20 ye bile düşer hepsi bakın bir hastalık 2.25 lik krediyi bir anda düşürdü 0.79 a Bi yıl ev almayalım bir yıl kredi talebi yapmayalım bakalım faizler kaç olacak her koşulda yapılanma nasıl olacak inanın çok daha düşer bu arada ev alacaklar sizde talepi durdurun maliyeti 100 bin TL lik evi 500 bine satıyor ve banka faizi de eklenince 750 bin oluyor asıl ev almak isteyenler talebi durdurun yapılan binalar bakalım nasıl satılacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir