Ziraat Bankası 100.000 TL Taşıt Kredisi Hesaplama Tablosu!

Türkiye'de otomobil satın almak isteyen vatandaşların sayısı tüm olumsuzluklara rağmen ciddi bir seviyede olmaya devam ediyor.

Ziraat Bankası 100.000 TL Taşıt Kredisi Hesaplama Tablosu!

Türkiye'de otomobil satın almak isteyen vatandaşların sayısı tüm olumsuzluklara rağmen ciddi bir seviyede olmaya devam ediyor. Bu vatandaşlar taşıt kredisi kullanarak yeni bir araç satın almak için bankaların kampanyalarını mercek altına aldılar. Ziraat Bankası taşıt kredisi kampanyasının şartları nelerdir?

Türkiye'de çok sayıda vatandaş tüm olumsuzluklara rağmen yeni bir otomobil alama isteklerini kaybetmediler. ÖTV matrahlarındaki değişim ve bu nedenle çok sayıda modelde meydana gelen fiyat yükselişine rağmen vatandaşlar taşıt kredisi kampanyalarından faydalanarak yeni bir araç almak istiyorlar.



KAMU BANKALARI DAHA ÇOK TERCİH EDİLİYOR!



Bankaların taşıt kredisi kampanyalarını araştıran vatandaşların ilk tercihleri kamu bankaları oluyorç Özel bankaların bir çoğu taşıt kredilerinde oldukça yüksek faiz oranı uygularken vatandaşlar kamu bankalarının kendilerini zarara sokacaklarına inanmıyorlar. Bu nedenle taşıt kredilerinde diğer tüm kredilerde olduğu gibi kamu bankaları tercih ediliyor.



48 AY VADEYLE TAŞIT KREDİSİ



Ziraat Bankası taşıt kredisi kampanyasına göre müşteriler sıfır kilometre ve 5 yaşına kadar ikinci el araçlar için kredi kullanabiliyorlar. Ziraat Bankası hesaplama aracına göre taşıt kredisi kampanyalarında müşterilere 48 aya kadar vade imkanı sunuluyor.



100.000 TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA TABLOSU!



Yeni bir araç satın almak için tercihini Ziraat Bankası'ndan yana kullanan müşterilere aylık yüzde 1,20 kredi faizi uygulanıyor. 48 ay vadeli 100.000 TL taşıt kredisi kullanan müşteriler vade süresince her ay 2.900 TL kredi taksiti ödüyorlar.



Emlak365.com


Yorumlar (0)