Ziraat Bankası 1.580 TL Taksitle 50 Bin TL Taşıt Kredisi Veriyor

Yaz aylarını otomobilsiz geçirmek istemeyenler taşıt kredisi imkanlarını araştırıyorlar. Ziraat Bankası'ndan taşıt kredisi kullananlar yüzde kaç faizle finansman desteği alıyorlar. İşte Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Kampanyası'nın tüm özellikleri...

Ziraat Bankası 1.580 TL Taksitle 50 Bin TL Taşıt Kredisi Veriyor

Her yaz olduğu gibi bu yaz da otomobil satın almak isteyen vatandaşların  sayısında artış olmaya başladı. Yeni bir otomobil alarak yaz aylarına dair planlamalarını yapmak isteyenler bütçelerine göre otomobilleri aramaya başladılar. Otomobil fiyatlarına gelen Haziran zamları da vatandaşları ek finansman desteği bulmadan otomobil satın alma noktasından oldukça uzaklaştırdı. 

Otomobil satın almak isteyen vatandaşların en büyük yardımcısı bankalar tarafından verilen taşıt kredileri oluyor. Taşıt kredisi kampanyalarını araştıran vatandaşlar da kendilerine en uygun maliyetleri sunan kredi kampanyalarını bulup yaz aylarında tatile veya memlekete gidecekleri otomobilleri satın alabiliyorlar. Bu bankalardan birisi de Ziraat Bankası oldu. Ziraat Bankası taşıt kredisi kampanyasını değerlendiren vatandaşlar kolay bir şekilde otomobil sahibi olabiliyorlar. 

ZİRAAT BANKASI TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI

Ziraat Bankası'ndan taşıt kredisi kullanan müşteriler bu finansman desteğini hem sıfır kilometre otomobil satın alırken hem de ikinci el otomobil satın alırken kullanabiliyorlar. İkinci el otomobiller için taşıt kredisi kullanabilmenin en önemli şartı ise satın alınacak aracın 5 yaşından büyük olmaması oluyor.

Ziraat Bankası'ndan taşıt kredisi kullanmak isteyenlere banka tarafından belirli şartlar çerçevesinde 60 aya kadar vade imkanı tanınabiliyor. Kredi kullandırımında araç rehni banka tarafından teminat olarak alınıyor. Satın alınacak olan araç Ziraat Bankası adına rehin tesis işlemi yapılır. Ayrıca bu kampanyada müşterilere hayat sigortası ile kasko ürünleri de sunulmaktadır.

ZİRAAT BANKASI 48 AY VADELİ 50 BİN TL TAŞIT KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA

Ziraat Bankası'ndan taşıt kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,54 kredi faizi uygulanıyor. Bu kapsamda kampanyadan yararlanarak 48 ay vadeli 50 Bin TL taşıt kredisi kullananlar bankaya her ay 1.580 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade süresi 60 aya çıkarılırsa kredi taksitinde bir miktar düşme meydana gelebiliyor. 

Yorumlar (0)