Ziraat Bankası 75 Bin TL Taşıt Kredisini 2.381 TL Taksitle Veriyor!

Yeni bir otomobil satın almak için şartlarını zorlayan vatandaşlar bankalardan yemin ettikleri finansal destek olan taşıt kredileri ile satın alma işlemini kolaylıkla tamamlayabiliyorlar. Peki Ziraat Bankası taşıt kredisi özellikleri nelerdir? 

Ziraat Bankası 75 Bin TL Taşıt Kredisini 2.381 TL Taksitle Veriyor!

Türkiye'de tam kapanma süreci devam ederken vatandaşlar Ramazan Bayramı'nın hemen ardından seyahat yasaklarının kalkması ve artık tatil şartlarının devreye girmesini bekliyorlar. Böyle bir döneme otomobil sahibi olmadan girmek istemeyen vatandaşlar yaz ayları için gönüllerince gezebilecekleri bir otomobil satın almak amacıyla finansal şartlarını zorluyorlar. Vatandaşlar otomobil alımında en büyük destekçileri ise bankaların taşıt kredileri oluyor. 

Taşıt kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar öncelikle bankaların kredi kampanyalarını detaylıca araştırıyorlar. Mali şartları karşılaştıran, sağlanan ödeme avantajları bir tercih sebebi olarak değerlendiren vatandaşlar tüm bu araştımaların sonunda yaptıkları hesaplamaların ardından taşıt kredisi kullanımı yapacakları bankayı belirliyorlar. Bu da genellikle bir kamu bankası oluyor. Çünkü kamu bankaları hem vatandaşların güvenlerini sağlayabiliyor hem daha düşük maliyetlerle kredi imkanı tanıyabiliyor. Son günlerde taşıt kredisi kampanyası dikkat çeken Ziraatn Bankası'nın taşıt kredisi kampanyasına daha fazla ilgi gösterildiği bildirildi.

ZİRAAT BANKASI TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Ziraat Bankası'ndan taşıt kredisi kullanmak isteyen müşteriler bunu hem sıfır hem de 2. el araçların alımında tercih edebiliyorlar. Ancak ikinci el araçların 5 yaşın üzerinde olmaması gerekiyor. Bu genel şartlar ile sıfır ve 2. el araçlar için Ziraat Bankası'ndan 60 aya kadar vadeyle taşıt kredisi veriliyor. Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Kampanyası kapsamında araç rehni teminat olarak alınmaktadır. Ayrıca taşıt kredisi kullanan müşterilere hayat sigortası ve kasko ürünleri de sunulmaktadır.

ZİRAAT BANKASI 75 BİN TL TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA

Ziraat Bankası'ndan 48 ay vadeli 75 Bin TL taşıt kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,56 kredi faizi uygulanmaktadır. Bu müşteriler bankaya her ay 2.381 TL kredi taksiti ödemektediler. 4 yılda kapatılacak olan bu taşıt kredisinin yıllık maliyeti ise yüzde 25 olmaktadır.

Yorumlar (0)