banner136

Ziraat Bankası'ndan Uygun Vade ve Faizlerle Taşıt Transfer Kredisi

Ziraat Bankası yüksek faiz oranlarıyla kredi kullanıp araba almış olan vatandaşlarına yapılandırma kredisi imkanı sunuyor. Ağustos 2020 döneminde devam eden bu yapılandırma kredisine ilişkin Ziraat Bankası'nın sağladığı olanaklar ve kredi kullanım şartları yazımızda.

Ziraat Bankası'ndan Uygun Vade ve Faizlerle Taşıt Transfer Kredisi

Yüksek faiz oranlarıyla kredi kullanan vatandaşlar kampanyalı kredi döneminde borçlarının yüklerinin hafifletmek istiyorlar. 

Bu dönemde kamu bankalarının sağladığı sayılı yapılandırma kredisinin yanında özel bankaların sunduğu imkanlardan da faydalanmak isteyen vatandaşlar en uygun oranla borçlarının yeniden planlanmasını umuyorlar. 

ZİRAAT BANKASI AĞUSTOS 2020 YAPILANDIRMA KREDİSİ

Ziraat Bankası bu dönemde müşterilerine tek bir alanda yapılandırma kredisi imkanı sunuyor. 

Banka müşterilerinin daha önceki dönemlerde yüksek faiz oranıyla kullandıkları araba kredilerini güncel faiz oranlarıyla yeniden yapılandırıyor. Emlak365.com olarak bizlerde bankanın sunduğu bu kredi imkanını sizlerle paylaşıyoruz. 

Taşıt Transferi Özellikleri

Ziraat Bankası taşıt kredisi transferi için aşağıda yer alan özellikleri açıkladı. Ancak banka kredi faiz oranlarına dair bilgi vermedi. Vatadanşlar banka şubelerinden kendilerine özel faiz oranlarını öğrenebilirler. Bunun dışında sunulan diğer imkanlar ise şöyle;

"0 km ve en fazla 5 yaşındaki taşıtlar için kredi kullandırılabilir. 60 aya kadar vade imkânı bulunmaktadır. Ruhsatında hususi olarak kaydedilmesi kaydıyla hafif ticari araçların (minibüs, kamyonet, pick-up) alımını finanse etmek amacıyla kredi kullandırılabilir."

TRANSFER KREDİSİ BAŞVURU KANALI

Taşıt kredisi transferi yapacak olan vatandaşlar için sunulan imkanlardan faydalanmak isteyen müşteriler başvurularını Ziraat Bankası şubelerine bizzat yapacaklar.

Emlak365.com

Yorumlar (0)