Ziraat Bankası Yaz Sürprizi Yaptı! 100 Bin TL Taşıt Kredisi Hesaplama!

Yeni bir otomobil satın almak için karar veren vatandaşlar finansman desteklerini bankalardan kullanacakları taşıt kredileri ile alabiliyorlar. Ziraat Bankası da müşterilerine taşıt kredisi vererek hem sektörel destek hem de müşterilerin finansman sorunlarına çözüm üretiyor.

Ziraat Bankası Yaz Sürprizi Yaptı! 100 Bin TL Taşıt Kredisi Hesaplama!

Türkiye'de son aylarda otomobil sektöründe inişli çıkışlı gelişmeler meydana geliyor. Dünyadaki koronavirüs salgını küresel çapta otomobil üretimlerine darbe vursa da yeni otomobil satın almak isteyenlerin taleplerinde büyük bir azalma meydana gelmedi. Finansal hazırlıklarını yapıp desteklerini bulabilen vatandaşlar yeni bir araç satın alabiliyorlar.

Taşıt kredilerini araştıran vatandaşlar kendilerine en uygun taşıt kredisini seçerek yeni bir araç alma hayallarini gerçekleştiriyorlar. Genellikle kamu bankaları müşterilerine taşıt kredilerinde diğer kredilerde olduğu gibi daha avantajlı imkanlar tanıyabiliyorlar. Bu da tercih aşamasında bu kredi kampanyalarını ön plana çıkartıyor. Bu taşıt kredilerinden birisini de Ziraat Bankası veriyor. Ziraat Bankası'ndan taşıt kredisi kullanan müşteriler kolay bir şekilde otomobil satın alabiliyorlar.

ZİRAAT BANKASI TAŞIT KREDİSİ KOŞULLARI NELER?

Ziraat Bankası tarafından ikinci el araçlar ile sıfır kilometre araçlara taşıt kredisi veriliyor. Bu kredilerde 48 aya veya kredi tutarına göre 60 aya kadar vade imkanı bulunuyor. Ziraat Bankası taşıt kredisi kampanyasında araç rehni teminat olarak alınıyor. Banka lehine rehin tesis edilen araçlar sayesinde taşıt kredisi sorunsuz bir şekilde çıkarılıyor. Ayrıca taşıt kredisi kullanmak isteyen müşterilere banka tarafından hayat sigortası ve kasko ürünleri de sunuluyor.

75.000 TL TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA!

Ziraat Bankası'ndan taşıt kredisi kullanarak yeni bir otomobil sahibi olmak isteyen vatandaşlara banka tarafından bu kredi türünde aylık yüzde 1,54 kredi faizi uygulanıyor. 48 ay vadeli 100.000 TL taşıt kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 3.160 TL kredi taksiti ödüyorlar. Ziraat Bankası'ndan verilen bilgilere göre bu taşıt kredisinin yıllık maliyeti yüzde 24 olarak açıklandı. Ziraat Bankası'ndan taşıt kredisi kullanan müşteriler kendilerine uygun ödeme planını seçerek hayallerindeki otomobilleri satın alabiliyorlar.

Yorumlar (1)
Mehmet 1 ay önce
100 bin 48 ay takli aylik ödeme