Ziraat Bankası Yerli Üretime Özel Araç Kredisi Kampanyası: Yüzde 0.85 Faiz Oranı İle 60 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Desteği

Kamu bankaları tarafından başlatılan yerli üretime özel araç kredisi kampanyası büyük ilgi görmüştü. 0.49 faiz oranı ile araç kredisi desteği verilen kampanya büyük ilgi görmüştü ancak araç fiyatlarına gelen zam nedeni ile kampanya kamu bankaları tarafından sona erdirilmişti. Süreçte Ziraat Bankası dev kampanyayı güncellediğini duyurdu. Kampanyanın detayları haberimizde...

Ziraat Bankası Yerli Üretime Özel Araç Kredisi Kampanyası: Yüzde 0.85 Faiz Oranı İle 60 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Desteği

Ziraat Bankası yoğun ilgi gören yerli üretime özel araç kredisi kampanyasını güncelledi. Yapılan güncelleme sonrasında yeni faiz oranı ile araba sahibi olmak isteyen kişilere yeni destek sunulmuş oldu. 

Pandemi nedeni ile artan araç talebi nedeni ile vatandaş taşıt kredisi kampanyalarına da daha fazla ilgi gösteriyor. 60 ay vadeli araç kredisi desteği sunan Ziraat Bankası anlaşmalı otomobil markalarının yerli araç modelleri için düşük faizli araç kredisi desteği sağlayacak. 

ZİRAAT BANKASI ARAÇ KREDİSİ DESTEĞİ KAMPANYASI! 

Devam eden taşıt kredisi kampanyası kapsamında sunulan taşıt kredisi paketindeki faiz oranı revize edildi. Kampanya ilk başladığında yüzde 0.49 faiz oranı ile taşıt kredisi desteği sağlanırken revize edilen yeni kampanyada faiz oranı yüzde 0.85 olarak belirlendi. 

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklama kapsamında "Yerli üretim yapan anlaşmalı firmalardan 01.10.2019 tarihi itibari ile sıfır km ticari araçları satın almak isteyen müşterilerimize uygun şartlarda finansman sağlanması amacı ile özel taşıt kredisi paketi hazırlanmıştır.

Uygulama kapsamında anlaşmalı firmalardan taşıt alacak müşterilerimiz; aylık % 0,85-% 1,05 faiz oranları ile ticari araçlar için 60 aya varan vadelerde taşıt kredisi kullanma imkanı sunulacaktır" ifadeleri ile kampanyasını duyurdu. 

YERLİ ÜRETİME ÖZEL TAŞIT KREDİSİ NEDİR?

Türkiye'de üretilen araba modellerinin satışının desteklenmesi ve ülke ekonomisine katkı sağlanması amacı ile belirlenen  bazı araç modellerine uygun faiz oranı taşıt kredisi desteği verilmesi amaçlanmaktadır. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)