Ziraat Bankası'ndan 5 Yaşa Kadar İkinci El Araçlar İçin 60 Ay vadeli Taşıt Kredisi

Özellikle de pandemi döneminde kendi aracına sahip olmak isteyen kişilerin sayıları büyük bir hızla artmaya devam ederken ikinci el araç almak isteyen kişilere yönelik olarak Ziraat Bankası taşıt kredisi kampanyası detaylarını açıkladı.

Ziraat Bankası'ndan 5 Yaşa Kadar İkinci El Araçlar İçin 60 Ay vadeli Taşıt Kredisi

Araba sahibi olmak isteyen kişiler yükselen araç fiyatları nedeni ile nakit para ile araba almakta zorlanırken bu dönemde taşıt kredisi paketine olan ilgi de arttı. Kamu bankaları arasında yer alması nedeni ile Ziraat Bankası kredi paketleri daha fazla ilgi görürken taşıt kredisi paketinde de yeni koşullar açıklandı. 

Hem sıfır hem de ikinci el araç almak isteyen kişilere yönelik finansal destek sağlanırken 2.el taşıt kredisi paketinde ise yaş sınırı uygulaması ile sadece 5 yaşa kadar olan ikinci el araçlara yönelik kredi desteği verileceği ilan edildi. 

ZİRAAT BANKASI İKİNCİ EL ARAÇ KREDİSİ KAMPANYASI AÇIKLANDI! 

Araç satın almak isteyen ancak bunun için yeteri kadar nakit para birikimi olmayan kişilere yönelik olarak düzenlenen araç kredisi kampanyası ile hem sıfır hem de 2. el araçlara yönelik kredi desteği sağlanacağı duyuruldu. 

Düzenlenen kampanyadan yararlanarak araba sahibi olmak isteyen kişiler başvurularını kendilerine en yakın Ziraat Bankası şubeleri üzerinden yapabilecekleri gibi Ziraat Bankası internet sitesi, internet şubesi, Ziraat Mobil uygulaması ve Ziraat Bankası çağrı merkezi üzerinden de yapılabilecek. 

Kredi başvurusu kabul edilen kişilere yönelik Ziraat Bankası araç kredisi faiz oranı kaskolu kredi paketinde yüzde 1.54 ve kaskosuz kredi paketinde ise yüzde 1,56 olarak uygulanacak. 48 ay vadeli 40 bin lira taşıt kredisi paketinde aylık taksit tutarı ödemesi 1.264 lira olarak gerçekleşecek.

Yorumlar (0)