Taşıt Kredisinde Bir İlk! Halkbank'tan 3 Ay Ertelemeli Araç Kredisi, Başvuru Ekranı Açıldı

Halkbank Yeşil Işık Taşıt Kredisi avantajları faiz oranları ile müşterilerin ev almasına aracılık ediyor. Banka sıfır konutlar dışında 7 yaşına kadar olan 2. el arabalar için de taşıt kredisi veriyor.

Finans 08.10.2021 - 17:25 08.10.2021 - 17:25 Mustafa KARAGÖZ

Halkbank taşıt kredisi paketleri araba alma planı olan vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Bankanın sunduğu özel faiz oranlarının yanında müşterilerin faydalanabileceği ek ödeme olanakları Halkbank'ı diğer bankaların önüne çıkarıyor. Bankanın Türkiye'nin her il ve ilçede banka şubesinin olması gelişmiş müşteri ilişkileri desteği de vatandaşların dikkat ettiği konulardan.

HALKBANK'TAN TAŞIT KREDİSİ KULLANARAK ARABA ALACAKLARA KAMPANYA

Halkbank'tan taşıt kredisi kullanarak araba alma planı içinde olanlar Yeşil Işık Taşıt Kredisi kampanyasını kullanabilirler. Bankanın web sitesinden detayları ilan edilen kredi paketi hem sıfır araçlar hemde ikinci el araçlar için aracılık ediyor. 

Bankanın yapmış olduğu kullanım açıklamasında Yeşil Işık Taşıt Kredisi "Bankamız tarafından kolay araç sahibi olabilmeniz için sizlere sunulmuş olan düşük faizli taşıt kredisidir. " ifadesi kullanıldı. 

SIFIR ARABA ALACAKLARA 3 AY ERTELEME

Halkbank taşıt kredisi kullanımları hem sıfır araçlar için hemde ikinci el araçlar için geçerli. Banka sıfır araçlar için ayrı bir kılavuz yayımlayarak yeni araba alacak olan vatandaşların hangi özellikle kredi kullanacaklarını açıkladı. 

* Sıfır araçlar için Halkbank Yeşil Işık Taşıt Kredisi alık faiz oranı yüzde 1.54 olarak açıklandı.

* Kredi vadesinde en uzun süre 48 ay olarak duyuruldu.

* Kredi geri ödemelerinde isteyenlere 3 ay ertelemeli ödeme planı. 

sıfıf yeşil ışık taşıt kredisi halkbank ekim

İKİNCİ EL ARABA ALACAKLARA ÖZEL ÖDEME PLANLARI

Halkbank ikinci el araç alacak olan müşterileri için de özel olanaklar sunduğunu açıkladı. Aylık faiz oranı ve yıllık maiyet oranlarını ilan eden banka hangi araçlar için taşıt kredisi kullanılacağını duyurdu. İşte o özellikler;

* İkinci el araç alımlarında aylık kredi faiz oranı yüzde 1.56

* Kredi geri ödemeleri en uzun 48 ay. 

* İkinci el araç alacaklar da 3 ay erteleme olanağından yararlanabilecekler.

* En fazla 7 yaşında olan araçlar için kredi kullanılacak. 

yeşil ışık taşıt kredisi halkbank ekim

HALKBANK KREDİ BAŞVURU İŞLEMLERİ

Halkbank Yeşil Işık Taşıt Kredisi vatandaşlar için uygun geldiyse bankaya başvurular şahsen yapılacak. Ön başvuru için Halkbank'ın dijital kanalları kullanılabilir ve ne kadar kredi çekilebileceği öğrenilir. Ancak kredi çekilebilmesi için tüm başvuru aşamaları banka şubelerinden yapılacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@