Taşıt kredisinde en düşük faiz oranı hangi bankada? İşte güncel faiz oranları

Yaz gelmeden sıfır kilometre veya ikinci el otomobil satın almak isteyenler taşıt kredisi kampanyalarını araştırıyor. Müşterilerine en düşük faiz imkanıyla taşıt kredisi veren bankalar...

Finans 07.05.2022 - 18:08 07.05.2022 - 18:11 Duygu Dilan Duman

Hayallerindeki otomobile sahip olmak isteyenler için taşıt kredisi kampanyaları ciddi önem taşıyor. Türkiye bankacılık sektöründe faaliyet gösteren pek çok kamu ve özel bankada taşıt kredisi kampanyaları ile otomobil alırken büyük kolaylıklar tanınıyor. Her geçen gün daha fazla kişinin takip ettiği bankaların taşıt kredisi kampanyalarında son durum merak ediliyor. Hayallerindeki otomobile sahip olmak için bankadan taşıt kredisi çekmek isteyenlere müjdeli haber geldi.

Özel ve kamu bankalarında sunulan taşıt kredisi kampanyalarını araştıranlar için kredi faiz oranları büyük önem taşımaya devam ediyor. Düşük faizler ve esnek ödeme seçenekleri ile otomobil sahibi olurken ekonomik olarak zorlanmamak isteyenler bu fırsatları değerlendiriyor. Türkiye bankacılık sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı faaliyet sürdüren Akbank, Garanti BBVA, İş Bankası ve Kuveyt Türk Katılım bankası taşıt kredileri merak ediliyor. Peki en düşük faiz oranıyla taşıt kredisi veren özel bankalar hangileri?

Düşük Faizli Taşıt Kredisi Kampanyaları

tasit-kredisi-ile-araba-alacaklara-qnb-finansbanktan-buyuk-firsat

Bankacılık sektöründe düşük faizli taşıt kredisi kampanyaları ile gündeme gelen özel bankalar ilgi görmeye devam ediyor. Hayallerindeki otomobile bütçesini yormadan sahip olmak isteyenler için taşıt kredisi kampanyalarında kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor. Güncel verilere göre Akbank taşıt kredisi özel bankalar arasında en düşük faiz oranlarıyla dikkat çekiyor. Müşteriler Akbank’tan çekecekleri taşıt kredisini 3 – 48 ay vade seçenekleri arasında yüzde 1.75 faiz oranından başlayan faizlerle kullanabiliyor. Akbank’ın taşıt kredisindeki faiz oranı yüzde 1.79’a kadar çıkarken, bu oranın belirlenmesinde başvuru sahibinin kredi notu etkili oluyor.

Özel Bankaların Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Akbank dışında müşterilerine en uygun koşullarda taşıt kredisi kullandıran banka Garanti BBVA oldu. Bankanın son duyurusuna göre Garanti BBVA taşıt kredisinde yüzde 1.89 faiz oranı uygulanıyor. Aynı şekilde Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi gibi özel bankalarda da yüzde 1.89 faiz oranıyla taşıt kredisi çekilebiliyor. Taşıt kredisinde vade seçeneği 48 aya kadar uzuyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@