TEB 15 Bin TL, 5 Bin TL, 2.500 TL, 1.000 TL Hepsiburada Hediye Çekleri Dağıtıyor

Türkiye'de yeni nesil bankacılığın temsilcilerin birisi olan TEB tarafından müşterilere 15 Bin TL, 5 Bin TL, 2.500 TL ve 1.000 TL hediye çeki dağıtılıyor. TEB hediye çekleri nasıl alınır?

Finans 13.02.2022 - 18:43 13.02.2022 - 18:43 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de teknoloji ile bankacılık hizmetlerini buluşturan bankaların başında gelen TEB yeni kampanyalar ile müşterilere çok önemli imkanlar sağlıyor. TEB'in şu anda devam eden kampanyası ile müşterilere binlerce liralık hediye çekleri dağıtılıyor. Peki TEB hediye çekleri nasıl alınır? TEB hediye çeki nedir ve nasıl kullanılır? TEB'den hediye çeki kazanmanın şartları nelerdir?

CEPTETEB ÇEKİLİŞ KAMPANYASI İLE BİNLERCE LİRALIK HEDİYE ÇEKLERİ DAĞITILIYOR

TEB'in bir süredir uyguladığı ve yoğun bir ilgi gören kampanyası CEPTETEB Çekiliş Kampanyası ile müşteriler çok önemli imkanlara sahip olabiliyorlar. Kampanya kapsamında müşterilere 15 Bin TL'ye varan Hepsiburada hediye çekleri dağıtılıyor. CEPTETEB Mobil Uygulaması üzerinden giriş yapan TEB müşterileri CEPTETEB Çekilişi kampanyasın akatılıp koşulları yerine getirdiklerinde bu hediye çeklerini almak için çekilişe girmeye hak kazanıyorlar. 

CEPTETEB ÇEKİLİŞİNE NASIL KATILINIR?

TEB'in hediye çekilişi dağıtan kampanyasına iştirak etmek isteyen müşteriler bundan nasıl istifade edebileceklerini merak ediyorlar. TEB müşterileri 3 Nisan 2022 tarihine kadar CEPTETEB Mobil Bankacılık Uygulaması üzerinden CEPTETEB Çekilişi kampanyası için "Katıl" butonuna tıklayarak kampanyaya katılım sağlayabiliyorlar. Bu katılımı sağlayan müşterilerin daha fazla çekiliş hakkı için diğer şartları yerine getirmeleri gerekiyor.

Müşteriler CEPTETEB Mobil Uygulaması'na kampanyaya katıldıktan sonra ilk girişlerinde 1 çekiliş hakkı kazanıyorlar. Ardından ilk seçili bankacılık işlemlerini gerçekleştirenler 1 çekiliş hakkı daha elde edebiliyorlar. Her hafta müşteriler mobil uygulamaya ilk girişleri için 1 çekiliş hakkı, ilk seçili bankacılık işlemi için de 1 çekiliş hakkı elde edebiliyorlar.

ÇEKİLİŞ HAKKI İÇİN HANGİ BANKACILIK İŞLEMLERİ YAPILMALI?

CEPTETEB mobil uygulaması üzerinden yapılacak olan seçili bankacılık işlemlerine kampanyaya katılım sağlanması halinde 1 çekiliş hakkı her hafta ayrı olarak veriliyor. Bu kapsamda müşterilerin yapmaları gereken seçili bankacılık işlemleri şunlar:

-EFT
-Havale
-FAST
-Döviz Alım/Satım
-Fatura Ödeme
-Kredi Kartı başvurusu ve onaylanması halinde kullanımı
-İhtiyaç kredisi başvurusu ve onaylanması halinde kullanımı 
-Kolay Adres Tanımla

KAÇ KİŞİYE, NE KADAR HEPSİBURADA HEDİYE ÇEKİ VERİLECEK?

TEB tarafından düzenlenen çekiliş kampanyası ile kaç kişiye ne kadar hediye çeki dağıtılacağı açıklandı. Buna göre 1 kişi 15 Bin TL, 10 kişi 5 Bin TL, 30 kişi 2.500 TL ve 60 kişi de 1.000 TL Hepsiburada hediye çeki kazanacaklar. Bu çekleri kazananlar Hepsiburada alışverişlerinde bir bütün halinde kullanabilecekleri gibi parça parça da çekleri kullanabilecekler. Ancak hediye çekleri 31 Temmuz 2022 tarihine kadar geçerli olacak. Bu hediye çekleri ile sadece altın ve ziynet ürünleri alınamayacak. 

TEB HEDİYE ÇEKİLİŞİ NE ZAMAN, NASIL YAPILACAK?

TEB tarafından yapılacak olan hediye çeki çekilişine dair detaylar da duyuruldu. Buna göre 14 Nisan 2022 tarihinde noter huzurunda çekiliş yapılacak. Hediye çeki kazanan TEB müşterilerinin listesi ise 19 Nisan 2022 tarihinde Akşam Gazetesi'nde yayınlanacak ilan ile duyurulacak.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@