TEB 2020 Yılı İndirimli Konut Kredisi Faiz Oranları ve Esnek Ödeme Seçenekleri

Konut kredisi ile ev alacaklara özel TEB tarafından sağlanan özel indirimli konut kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen vatandaşlar için sunulan ödeme detaylarını haberimizde ele alıyoruz.

KONUT KREDİSİ 12.01.2020 - 17:29 15.07.2021 - 00:10 SERHATMEDYA

Konut kredisi ile ev alacaklara özel TEB tarafından sağlanan özel indirimli konut kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen vatandaşlar için sunulan ödeme detaylarını haberimizde ele alıyoruz.

Türkiye Ekonomi Bankası tarafından sunulan kredi kampanyalarından biriside İndirimli Konut Kredisi Kampanyası.Bu kampanya daha düşük taksit ödemeleri ile ev almak isteyen vatandaşlara özel sunulan kampanya. Bu indirimli konut kredisinden yararlanarak ev alacak vatandaşlara sunulan imkanlar şu şekilde.İNDİRİMLİ KONUT KREDİSİ KAMPANYASIİndirimli Konut Kredisi kampanyasında uygulama şu şekilde yürüyor. Konut kredisi ile ev alan vatandaşlar, ellerinde kalan birimlilerinin bir bölümünü bankaya yatırıyorlar. Bu ödeme ile kredi miktarının bir bölümü baştan ödeyen vatandaşlar daha düşük taksit taksitle kredi borçlarını ödeyebiliyorlar. İndirimli Konut Kredisi Nedir?Konut kredinizi kullanırken belirli bir miktarı peşin olarak ödeyip, taksitlerinizin düşük tutarlı olması için İndirimli Konut Kredisi TEB’de. Birikmiş paramı baştan ödesem, TEB Konut Kredisi'ni indirimli kullansam, aylık ödemelerim azalsa, rahat rahat ev sahibi olsam diyorsanız; İndirimli Konut Kredisi TEB'de. Birikmiş paranız ile kredi tutarınızın %1 ile %5’i arasındaki tutarı en başta peşin olarak ödeyin, kredi faiz oranınızda indirim sağlayın. İndirimli Konut Kredisi ile düşük taksit ödeyerek kolayca ev sahibi olabilirsiniz.TEB KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARITürkiye Ekonomi Bankası aracılığıyla konut kredisi kullanacak olan vatandaşlara halen yüzde 0.99 faiz oranıyla kredi imkanı sağlıyor. Bankadan 100 bin TL kredi kullanacak bir vatandaş herhangi ek bir kampanyadan faydalanmazsa ödemelerini aşağıda yer alan tabloya göre yapıyor.

Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@